Na okazję początku najstarszego turnieju tenisowego na świecie – Wimbledonu, promocję przygotował bukmacher Forbet. W turnieju zobaczymy wielu reprezentantów Polski na czele z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem. Są oni w gronie faworytów zdaniem legalnych bukmacherów. Forbet z okazji Wimbledonu przygotował pulę nagród o wysokości aż 100 000 zł. Szczegóły promocji poniżej. 

Turniej inny niż wszystkie inne

Zdaniem zagorzałych fanów tenisa, Wimbledon różni się od innych turniejów, nawet tych wielkoszlemowych. To rozgrywki emanujące szykiem i elegancją, którego nazwę często kojarzy nawet przypadkowy przechodzień zapytany na ulicy. Przede wszystkim nie jest on tak skomercjalizowany jak większość współczesnych turniejów, których organizatorom zależy przede wszystkim na jak największym zarobku. Zgromadzeni na trybunach kibice czują wyjątkową wagę i unikatowość Wimbledonu. Jest to  najstarszy tenisowy turniej na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1877 roku. Dlatego też niezwykle cieszymy się, że to Polka jest faworytką do zwycięstwa w nim.

Duże szanse daje się także Hubertowi Hurkaczowi. Polak pokazał się z bardzo dobrej strony podczas ostatniego turnieju w Halle, gdzie w finale wygrał z Daniłem Miedwiediewem. Rosjanina zabraknie w trakcie Wimbledonu, ponieważ wszyscy sportowcy z Rosji zostali wykluczeni z turnieju. Jest to pokłosiem sankcji nałożonych na kraj odpowiedzialny za wszczęcie wojny. Na słynnych trawiastych kortach wystąpią wszyscy najwięksi. Przed startem turnieju wydaje się, że walka o zwycięstwo rozstrzygnie się między Rafaelem Nadalem i Novakiem Djokoviciem. 

zasady-promocji-forbet

W ramach promocji Forbet możemy wziąć udział w podziale puli nagród o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Wystarczy grać przez minimum 10 dni w trakcie promocji kupony za dokładnie 26 zł z minimum z trzema zdarzeniami, z czegojedno musi pochodzić z oferty na Wimbledon oraz mieć przynajmniej jeden kupon wygrany. Czym więcej wygranych kuponów, tym większy udział w podziale puli! Przy ostatniej tego typu promocji, z pulą 100 000 PLN, jeden udział został nagrodzony kwotą 129 PLN, zatem jest o co grać. Pamiętajcie także o bonusie powitalnym Forbet. Dostęp do niego zyskacie z naszym kodem promocyjnym.

warunki-promocji-forbet

[blok_bonus]