Bezsprzecznie hitowym starciem w drugiej kolejce tegorocznej Ligi Mistrzów jest pojedynek Paris-Saint Germain z Manchesterem City. Oba zespoły w swoich ligach jak walce rozjeżdżają kolejnych rywali. Ponadto, będzie to starcie dwóch drużyn prezentujących ofensywny styl gry i preferujących otwartą grę i wymiany cios za cios. Wszystko to składa się na zapowiedź fantastycznego widowiska. Na okazję tego pojedynku promocję przygotował bukmacher Superbet.

EXTRA 50 PLN ZA GOLA W MECZU PSG – MANCHESTER CITY

Hegemoni w swoich ligach

Przed starciem dwóch tak potężnych drużyn ciężko o typowanie jak może się ono potoczyć. Wiemy jednak, że mecze tych ekip są gwarantem wielu gwiazd na boisku, a co za tym idzie, pięknych i widowiskowych zagrań. Patrząc po tabeli Ligue 1, można by wysnuć wniosek, że na Paryżan nie ma w tej chwili mocnych. Realia wyglądają jednak tak, że ich wyniki są dużo lepsze aniżeli gra. Gwiazdorski atak w składzie: Mbappe, Neymar i Messi nie może na razie się zazębić. Do tego Argentyńczyk nie będzie dostępny na to spotkanie, z powodu drobnej kontuzji.

Siłą Manchesteru City w tym sezonie jest gra w defensywie. Zespół Guardioli w 6 ligowych kolejkach stracił zaledwie jedną bramkę. Takim osiągnięciem na tym etapie rozgrywek nie może się pochwalić żaden zespół z Top 5 lig europejskich. Do tego, w historii rywalizacji tych dwóch drużyn, zespołowi z Paryża nigdy nie udało się z Obywatelami wygrać. Z tego choćby względu minimalnym faworytem tego meczu zdaniem najlepszych bukmacherów jest Manchester City.

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet trwa w dniach 27.09-28.09 i skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników. Aby wziąć w niej udział, należy założyć konto na Superbet i zagrać na kuponie spotkanie PSG – Manchester City za minimum 50 PLN. Kurs minimalny dla kuponu wynosi 1.60. Wyłącznie pojedyncze kupony kwalifikują się do promocji. Bukmacher wypłaci nam na konto bonusowe freebet w wysokości 50 PLN za każdą bramkę, która padnie w meczu, bez względu na rozliczenie zakładu. Bukmacher ma w ofercie również atrakcyjny bonus powitalny Superbet. Warto bliżej się z nim zapoznać podczas zakładania konta.

warunki-promocji-superbet[blok_bonus]