Niedzielne starcie Polski z San Marino rozgrzewa wyobraźnię kibiców, których apetyty są rozbudzone po wysokim zwycięstwie nad Albanią. Zbliżający się mecz będzie dobrym sprawdzianem dla rezerwowych piłkarzy reprezentacji, którzy prawdopodobnie otrzymają więcej szans do gry. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher eWinner, który oferuje wysokie freebety na mecze Polaków.

Postaw na reprezentację. Freebety na mecze Polaków

Po 4 rozegranych spotkaniach Polacy mają w grupie I 7 punktów i znajdują się na drugim miejscu za Anglią. Jest to wynik całkiem satysfakcjonujący. Zwłaszcza, że najbliższy mecz Polacy rozegrają z wyraźnie niżej notowanym rywalem – San Marino. Piłkarze z malutkiego kraju usytuowanego na terenie Włoch rzadko kiedy zdobywają bramki, nie mówiąc już o jakichkolwiek punktach. Zwycięstwo będzie zatem dla podopiecznych Paulo Sousy czystą formalnością. 

W reprezentacji, podobnie jak w klubie, formą imponuje Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium jest prawdziwym liderem kadry, regularnie zdobywając bramki bądź asystując. Nie inaczej było w spotkaniu z Albanią, w którym Lewy strzelił gola otwierającego wynik spotkania. W meczu z San Marino kapitan Biało – Czerwonych najprawdopodobniej odpocznie od gry, a szansę otrzymają rezerwowi napastnicy. 

 

Promocja eWinner trwa dokładnie 02.09, 05.09 i 08.09. Aby otrzymać Freebet, w dni obowiązywania promocji należy postawić zakład AKO składający się z minimum 2 wydarzeń, wyłącznie z oferty piłka nożna z minimalnym kursem 2.50. Kupon musi być postawiony za dokładnie 49 zł. Stawiając pierwszy kupon danego dnia przy spełnieniu wymienionych wyżej warunków otrzymamy od jednego z najlepszych bukmacherów jakim jest eWinner freebet w wysokości 25 zł. Przyznany Freebet należy wykorzystać za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej eWinner na dowolny zakład LIVE z kursem maksymalnym 10.0, w ciągu 24 godzin od jego przyznania. Podczas obstawiania warto mieć na uwadze także kod promocyjny eWinner, który zapewni nam dostęp do korzystnego bonusu powitalnego.

[blok_bonus]