Po dwóch dniach przerwy powracają mecze Mistrzostw Świata w Katarze. W piątek i sobotę rozegrane zostaną ćwierćfinały mundialu, które na pewno dostarczą niezapomnianych emocji. Nie zabrakło przecież niespodzianek. W grze pozostało między innymi Maroko, które wyeliminowało w ⅛ finału Hiszpanię. Lwy Atlasu zmierzą się w sobotę z Portugalią. Specjalnie na okazję ćwierćfinałów ofertę promocyjną przygotował dla nas bukmacher eWinner. W jej ramach możemy otrzymać atrakcyjne freebety.

Promocja eWinner: Freebet do 50 zł na ćwierćfinały mundialu 2022

Kto by przewidział, że Maroko wyeliminuje w ⅛ finału faworyzowaną Hiszpanię. Futbol znów pisze wspaniałe historie, tym razem dla narodu, który tak długo był uzależniony od kraju z Półwyspu Iberyjskiego. Lwy Atlasu nie dały sobie strzelić gola, a w konkursie rzutów karnych okazały się skuteczniejsze od La Furia Roja. Dzięki temu po raz pierwszy w historii awansowały do ćwierćfinału mundialu. To zdecydowanie nagroda za ciężką pracę i determinację, która cechowała ich grę w fazie grupowej. Najlepsi bukmacherzy wyraźnie wskazują na Portugalię przed tym ćwierćfinałem, ale Maroko pokazało już, że potrafi sobie radzić z wyżej notowanymi przeciwnikami. 

Pasjonująco zapowiada się również pojedynek Anglii z Francją. Obie reprezentacje na mundialu w Katarze cechuje futbol zarówno efektowny, jak i efektywny. Lwy Albionu strzeliły w trakcie turnieju już 12 goli i pod tym względem zajmują pierwsze miejsce razem z Portugalią. Trójkolorowi również mogą pochwalić się niesamowitą jakością w przodzie. Kylian Mbappe rozgrywa znakomity turniej, a udanie wspomagają go również Olivier Giroud i Ousmane Dembele. Atak Francuzów robi potężne wrażenie. Z tego też chyba względu bukmacherzy na ich zwycięstwo oferują nieco niższe kursy. Stawiają ich w ten sposób w roli faworyta. U nas znajdziecie wiele atrakcyjnych typów na dziś

Zasady promocji eWinner na ćwierćfinał mundialu 2022

Promocja eWinner trwa do 11 grudnia godz. 23:59. Trzeba postawić zakład AKO z kursem minimalnym 2.00. Minimalna stawka dla kuponu to 50 PLN.  Gracze, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają Freebet w wysokości 50% postawionej stawki, maksymalnie do 50 PLN. Przyznany Freebet należy wykorzystać w terminie 7 dni od daty przypisania go do konta. Freebet należy wykorzystać na dowolnym kuponie SOLO lub AKO w aplikacji mobilnej eWinner. Nie macie konta na eWinner? Nic straconego. Załóżcie je z naszym kodem promocyjnym i skorzystajcie z bonusu powitalnego eWinner.

Warunki promocji eWinner na ćwierćfinał mundialu 2022