Mało który turniej rozgrzewa tak wyobraźnię fanów, jak Mistrzostwa Świata. W Katarze 32 reprezentacje ze wszystkich kontynentów powalczą o najważniejsze trofeum, po jakie sięgnąć może piłkarz – puchar Mistrza Świata. 20 listopada nastąpi uroczyste otwarcie mundialu, podczas którego zmierzą się Katar i Ekwador. My zaś, dzięki promocji bukmachera eWinner, mamy możliwość obstawienia dowolnego meczu fazy grupowej turnieju z unikalnym kursem. 

Kurs 100.00 na zwycięzcę dowolnego meczu fazy grupowej mundialu

Wiele kontrowersji krąży w ostatnich dniach wokół Mistrzostw Świata w Katarze. Dziennikarze prześcigają się w opisywaniu absurdów związanych z organizacją mundialu. Wobec emocji związanych z rywalizacją najlepszych drużyn narodowych na świecie schodzi to jednak na drugi plan. W Katarze interesować nas będzie przede wszystkim strona sportowa rywalizacji. Skupiamy się nie tylko na wynikach reprezentacji Polski, ale również na grze drużyn typowanych, jako faworyci do sięgnięcia po tytuł mistrzów świata. W tym gronie znajdują się m.in. Brazylia, Argentyna, Francja, Anglia i Hiszpania. Legalni bukmacherzy największe szanse dają jednak Canarinhos

Reprezentacja Polski zmagania w Katarze rozpocznie we wtorek 22 listopada od meczu z Meksykiem. Rywal ma swoje problemy, a jego gra w ostatnich meczach pozostawiała wiele do życzenia. Jest to jednak drużyna, która nieprzerwanie od 1994 roku regularnie melduje się w fazie pucharowej mundialu. Oprócz Trójkolorowych biało-czerwonym przyjdzie się również zmierzyć z Arabią Saudyjską i Argentyną. To Albicelestes typowani są jako faworyci do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca. Starcie z ekipą Leo Messiego będzie zdecydowanie najpoważniejszym sprawdzianem dla podopiecznych Czesława Michniewicza w Katarze. U nas znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na wszystkie mecze mundialu w Katarze. 

Zasady promocji Ewinner na MŚ w Katarze

Promocja eWinner przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy między 18.11, a 2.12 założą konto u bukmachera. Następnie należy dokonać wpłaty min 50 zł i zagrać pierwszy zakład “1X2 – kurs 100 dla nowych” na wybrane spotkanie za dokładnie 2 PLN”. W przypadku trafienia otrzymamy bonus 200 zł. Podlega on warunkowi czterokrotnego obrotu (kupony AKO z kursem minimalnym 2.50). Na obrócenie bonusem jest 7 dni. Nie zapomnicie podczas zakładania konta skorzystać z naszego bonusu powitalnego eWinner. Zapewni wam to dodatkowe korzyści. 

Warunki promocji Ewinner na MŚ w Katarze