Już w sobotę 3 grudnia rozpoczęła się faza pucharowa mundialu w Katarze. Zmagania w dalszej fazie za sobą mają już reprezentanci Holandii i Stanów Zjednoczonych. W ⅛ finału czeka nas jeszcze wiele emocjonujących pojedynków, dlatego jest to świetna okazja do obstawiania. Z podobnego założenia wychodzi bukmacher eWinner, który przygotował dla nas atrakcyjną promocję. W jej ramach możemy postawić na bramkę w dowolnym  meczu fazy pucharowej z kursem 100.00. 

Kurs 100.00 na gola dowolnej drużyny w ⅛ mundialu

Jedni zaskoczyli, inni rozczarowali. Podczas fazy grupowej mundialu w Katarze obserwowaliśmy mnóstwo szokujących rozstrzygnięć, które skutkowały niespodziankami w fazie pucharowej. Swój udział w turnieju już na etapie fazy grupowej zakończyli, chociażby Niemcy, Belgowie, czy Duńczycy. Wyjście z grupy wywalczyły sobie natomiast Australia i Japonia, którym nie dawano na to większych szans. Obie drużyny wygrały po dwa mecze w swoich grupach i zasłużenie uzyskały prawo do dalszej gry na Mistrzostwach Świata. Kangury czeka jednak bardzo trudne zadanie e ⅛ finału. Zmierzą się oni z Argentyną. Na naszej stronie znajdziecie typy bukmacherskie na to spotkanie. 

Polacy w ⅛ zagrają z Francją. Bukmacherzy nie dają im większych szans na zwycięstwo. Procentowo mniejsze szanse na awans do ćwierćfinału daje się jedynie wspomnianej już Australii. Podopieczni Czesława Michniewicza w starciu z Hiszpanią pokazali, że w ataku przeciwko silniejszym drużynom nie mają nic ciekawego do zaprezentowania. Mimo to wciąż wierzymy, że biało-czerwonych stać będzie na sprawienie niespodzianki. Z podobnego założenia wychodzą także kibice Japonii. Niebiescy Samurajowie w ⅛ finału zmierzą się z Chorwacją. Najlepsi bukmacherzy jako faworytów stawiają w tym pojedynku Ognistych

Zasady promocji eWinner na mundial

Promocja eWinner przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy założą u niego konto do 6.12 godz. 19:59. Najlepiej, jeśli wykorzystacie przy tym nasz kod promocyjny eWinner. Następnie trzeba dokonać wpłaty na przynajmniej 50 zł i postawić na gola dowolnej drużyny w ⅛ finału. W tym celu trzeba wybrać zakład “Drużyna poniżej/powyżej 0.5 goli – kurs 100 dla nowych i postawić na to 2 zł. W przypadku trafienia otrzymamy regularną wygraną i bonus w wysokości 200 zł. Należy nim obrócić czterokrotnie z kursem min. 2.50. Jest na to siedem dni.

Warunki promocji eWinner na mundial