W większości najsilniejszych lig europejskich obecnie trwa przerwa międzysezonowa, ale nie oznacza to wcale, że w świecie piłki nożnej nic się nie dzieje. Niemal codziennie rozgrywane są interesujące spotkania i ważne turnieje, podczas których mamy wiele możliwości do obstawiania. Zdaje sobie z tego sprawę bukmacher eWinner, który powraca ze swoją cykliczną ofertą promocyjną pod hasłem “Futbol totalny”. W jej ramach możemy otrzymać atrakcyjne freebety za granie kuponów na wydarzenia z piłki nożnej.  

Najlepsi odpoczywają, gra młodzież i kobiety

W trakcie przerwy w topowych europejskich klubach uwagę kibiców mogą przyciągać kwalifikacje do Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet. Wśród drużyn ze Starego Kontynentu rywalizują również Polki, które po ośmiu meczach zajmują trzecie miejsce w grupie F, zaraz za Belgią i Norwegią. Awans mają szansę uzyskać jedynie zespoły z dwóch pierwszych miejsc, dlatego szanse dla biało-czerwonych pozostają, ale jedynie iluzoryczne. Trwają także Mistrzostwa Europy do lat 19, w których niestety zabrakło Polski. O zwycięstwo rywalizuje osiem zespołów, a największe szanse najlepsi bukmacherzy dają reprezentacji Francji. 

Dzieje się także w piłce klubowej. W rundzie wstępnej do eliminacji Ligi Mistrzów w piątek zmierzą się Inter Escaldes, czyli mistrz Andory i Vikingur Reykjavik, czyli zdobywca tytułu mistrza kraju w 2021 roku na Islandii. Brzmi to dość egzotycznie, dlatego jest to wydarzenie zdecydowanie dla koneserów piłki klubowej. W wielu państwach Afryki i Azji ligi grają teraz normalnie, ale bardziej interesująco w naszej opinii prezentują się mecze towarzyskie, których na weekend zaplanowano naprawdę dużo. Sparingi gra wiele polskich zespołów, ale także najsilniejsze drużyny z Holandii, Franc, czy Belgii. Ciekawie zapowiada się sparing między AS Monaco i Cercle Brugge.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner trwa w dniach 25-26 czerwca. Zainteresowani muszą zagrać kupon za dokładnie 49 zł z przynajmniej dwoma zdarzeniami z oferty na piłkę nożną. Minimalny kurs kuponu to 2.50. Po spełnieniu tych warunków otrzymacie freebet w wysokości 25 zł. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę możecie odebrać po jednym takim bonusie, co daje łącznie 50 zł freebetu. Otrzymane środki należy wykorzystać w przeciągu 24h, grając kupony przez aplikację mobilną bukmachera. Maksymalny kurs kuponu może wynieść 10.00. Nie zapomnijcie także o bonusie powitalnym bukmachera. Dostęp do niego uzyskacie rejestrując się z naszym kodem promocyjnym eWinner.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]