Bukmacher eWinner świętuje swoje trzecie urodziny. To znakomita okazja do rozdania dla graczy prezentów w postaci atrakcyjnych bonusów. Bukmacher wystartował z nową ofertą promocyjną, w ramach której możemy uzyskać sporych rozmiarów bonus od depozytu. Okazji do jego wykorzystania będzie sporo, bo przed nami emocjonujące mecze Ligi Narodów, w których zagrają też Polacy. Sprawdźcie koniecznie szczegóły promocji bukmachera eWinner. 

Bonus 365 PLN na urodziny eWinner

Urodziny bukmachera eWinner bardzo korzystnie zgrywają się z przerwą reprezentacyjną, podczas której najkepsze europejskie reprezentacje zmierzą się w rozgrywkach Ligi Narodów. Wśród nich jest oczywiście także Polska. Biało-czerwonych czekają starcia z Holandią i Walią, a my mamy podstawy ku temu, by wierzyć, że uda się uzyskać w nich korzystne rezultaty. Nasi reprezentanci wydają się być wyjątkowo zmotywowani i skupieni. Czesław Michniewicz na konferencji prasowej zapowiedział, że w obu tych meczach wystąpi Robert Lewandowski. 34-latek jest w wybitnej formie, a ci, którzy łapią się w rankingu bukmacherów najlepszych w Polsce, typują, że wpisze się on na listę strzelców podczas przynajmniej jednego z meczów. 

Ciekawie zapowiadają się także starcia w innych grupach dywizji A. Przed nami starcia między innymi Włochów z Anglikami, Francji z Danią, a także Hiszpanii ze Szwajcarią. Niemal wszystkie te reprezentacje, poza Azzurri zobaczymy także podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Nasza uwaga skierowana jest również na mecze grupowych rywali Polaków, z którymi przyjdzie się już za dwa miesiące zmierzyć na mundialu. Argentynę czeka mecz z Hondurasem, a Meksyk zagra z Peru i Kolumbią. Najbliższe spotkania pozwolą określić, na jakim etapie przygotowań do turnieju są te drużyny. Typy na najbliższy mecz Polski, a także wiele innych znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce typy dnia

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner trwa do 25 września godz. 23:59. Bukmacher oferuje nam bonus od depozytu w wysokości aż 50% do 365 PLN. Wystarczy jedynie, że w trakcie promocji zapiszemy się do niej za pośrednictwem strony internetowej bukmachera i dokonamy depozytu. Aby odblokować bonus, należy nim obrócić trzykrotnie. Muszą być to kupony AKO z kursem minimalnym 2.50. Jeśli nie macie konta u tego bukmachera, koniecznie je załóżcie, wykorzystując nasz kod promocyjny eWinner. Uzyskacie w ten sposób dostęp do atrakcyjnego bonusu.

warunki-promocji-ewinner