Przed nami jeden z ostatnich weekendów z najlepszą europejską piłką. W pięciu TOP 5 ligach do końca pozostało już niewiele kolejek i na ten moment nie znamy jeszcze jedynie zdobywcy tytułu mistrza Anglii, a także triumfatora rozgrywek Serie A. Wygląda na to, że rywalizacja będzie tam trwała do samego końca. Podkręca to emocje, ale także może wpłynąć na rozstrzygnięcia na naszych kuponach. Na okazję tego weekendu promocję przygotował bukmacher eWinner. Dzięki niej możemy otrzymać nawet 50 PLN freebetu.

Cztery zespoły rywalizują jeszcze o mistrzostwo w swoich ligach

W Premier League pozostały już jedynie dwie kolejki do rozegrania. Liderem pozostaje Manchester City, który wykorzystał potknięcie Liverpoolu w meczu z Tottenhamem i zwiększył swoją przewagę do trzech punktów. Co ciekawe, pretendenci do tytułu mają taki sam bilans spotkań bezpośrednich. Oznacza to, że w przypadku takiej samej liczby punktów na koniec rozgrywek, decydować będzie bilans bramkowy, który również niewiele się różni. The Reds mają szansę tylko w sytuacji, jeśli Manchester City przegra przynajmniej jeden z dwóch pozostałych meczów, bądź zremisuje oba. Wówczas podopieczni Juergena Kloppa musieliby wygrać dwa swoje i liczyć przy tym na lepszy bilans bramek. Szanse na to są niezwykle małe, ale jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia. 

Podobnie sprawa wygląda w Serie A. O krok od zdobycia pierwszego od 11 lat tytułu mistrza Włoch. Jedyną drużyną, która wciąż im zagraża, pozostaje Inter Mediolan. Nerazzurri na dwie kolejki przed końcem tracą do lidera dwa punkty. Piłkarze Simone Inzaghiego mają zdecydowanie prostszy terminarz aniżeli AC Milan, dlatego nie złożyli jeszcze broni w walce o tytuł mistrzowski. Legalni bukmacherzy naturalnie dają dużo większe szanse, znajdującemu się na pierwszym miejscu Milanowi. We Włoszech dawno jednak nie mieliśmy tak wyrównanego i interesującego sezonu. Co ciekawe, kampanię 2021/22 Juventus kończy pierwszy raz od 10 lat bez żadnego trofeum. Jak widać, w poprawie wyników nie pomógł nawet transfer gwiazdy ligi – Dusana Vlahocicia. 

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner trwa w dniach 14.04-15.05. Zainteresowani muszą zagrać kupon za dokładnie 49 zł z przynajmniej dwoma zdarzeniami z oferty na piłkę nożną. Minimalny kurs kuponu to 2.50. Po spełnieniu tych warunków otrzymacie freebet w wysokości 25 zł. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę możecie odebrać po jednym takim bonusie, co daje łącznie 50 zł freebetu. Otrzymane środki należy wykorzystać w przeciągu 24h, grając kupony przez aplikację mobilną bukmachera. Maksymalny kurs kuponu może wynieść 10.00. Nie zapomnijcie także o bonusie powitalnym bukmachera. Dostęp do niego uzyskacie rejestrując się z naszym kodem promocyjnym eWinner.  

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]