Trwające już Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej są doskonałą okazją do stworzenia ciekawych kuponów i śledzenia wyników starć najlepszych zespołów. Polacy po 2 meczach mają na koncie komplet zwycięstw, jednak pretendentów do tytułu mistrzowskiego jest wielu. Reprezentacje Francji, Rosji, czy obrońców tytułu Serbii przyjechały w najsilniejszych składach i mają ogromną ochotę na medale. Na okazję Mistrzostw Europy promocję przygotował bukmacher Betclic.

Cashback aż do 100 PLN

Nasi reprezentanci dobrze weszli w turniej, wygrywając z Portugalią i Serbią. Pojedynek z obrońcami tytułu stał na niebotycznie wysokim poziomie, a kibice mogli obejrzeć wiele wspaniałych akcji na najwyższym poziomie. Polacy będą starali się dobrymi występami zatrzeć kiepskie wrażenie pozostawione po Igrzyskach Olimpijskich, z których nie przywieźli żadnego medalu. 

Prawdziwymi liderami naszej reprezentacji są Bartosz Kurek i Wilfredo Leon. Obaj siatkarze punktują rywali w każdym spotkaniu, odpowiadając za większość ataków drużyny. Od ich dyspozycji zależy gra całego zespołu. Jeśli uda im się utrzymać wysoką formę przez cały turniej, Polacy będą głównym faworytem najlepszych bukmacherów do zdobycia złota.

Promocja Betclic trwa od 02.09 do 08.09. Aby wziąć w niej udział należy zapisać się, klikając przycisk “dołącz”. Stawiając kupony na mecze Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn bez względu na to czy okażą się wygrane, otrzymamy zwrot podatku do 100 PLN. Warunkiem jest, aby minimalny kurs kuponu wynosił 1.80. Oprócz tego, bukmacher ma w swojej ofercie bogaty bonus powitalny Betclic. Warto skorzystać z niego obstawiając ME, a w szczególności mecze Polaków. 

[blok_bonus]