Cashbacki są jedną z korzyści, którą większość najlepszych bukmacherów stara się przyciągnąć do siebie nowych graczy. Cashback posiada również w swojej ofercie bukmacher LVBet, który postanowił jednak oprzeć na nim całą swoją promocję. Dzięki temu staje się on w trakcie jej trwania stałym bonusem, a nie tylko jednorazowym przywilejem.

CODZIENNY CASHBACK 50%

Cashback korzystną propozycją

Możliwość otrzymania cashbacku jest niezwykle atrakcyjna, zwłaszcza w przypadku grania kuponów ryzykownych. Obstawiając wysokie sumy mamy wiele do stracenia, w związku z czym gra staje się stresująca i niezwykle brzemienna w skutkach. Opcja cashbacku, nawet takiego 50% zapewnia graczom dużo większy komfort psychiczny i po części zabezpiecza finansowo.

Patrząc, chociażby na weekendową kolejkę Top 5 najsilniejszych lig, cashback ze zwrotem kosztów kuponu przy tak niespodziewanych rezultatach może okazać się zbawienny. Bayern przegrywający z Eintrachtem na Alianz Arena, porażka Realu Madryt w wyjazdowym meczu z Espanyolem. Do tego moglibyśmy doliczyć zwycięstwo Bologny nad Lazio Rzym aż 3:0. Zdecydowanie weekend obfitował w wiele zaskakujących wyników, które raczej mało kto byłby w stanie przewidzieć.

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBeta trwa od 08.09-31.10. Aby wziąć w niej udział, należy dokonać depozytu za minimum 50 zł i tego samego dnia postawić kupon o tej samej, bądź wyższej stawce. Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymamy cashback w wysokości 50% wpłaconej kwoty. Bukmacher wypłaci nam ekwiwalent 25 zł w bonusie 1 zł z mnożnikiem kursu x25. Aby otrzymać zwrot, zakład musi zostać rozliczony tego samego dnia. Nie zapominajcie także o bonusie powitalnym LVBet, z którego warto skorzystać podczas rejestracji.

warunki-promocji-lvbet

[blok_bonus]