Wraz z rozwojem rynku bukmacherskie w Polsce, z roku na rok wzrasta także konkurencyjność poszczególnych bukmacherów. Prześcigają się oni w oferowaniu nam najwyższych kursów, najlepszych bonusów i najatrakcyjniejszych promocji. Z tymi trendami podąża także LVBet, który od 3 stycznia wystartował z ofertą promocyjną aktywną aż do odwołania!

Gracze cashbackami żyją

Cashbacki są obecnie jednym z najatrakcyjniejszych bonusów. Pozwalają nam one na zachowanie części stawki w przypadku przegranych kuponów. Jesteśmy mniej stratni, a co za tym idzie, bardziej zadowoleni. Dzięki promocji bukmachera LVBet możemy uzyskać cashback w wysokości 50%, co jest ofertą atrakcyjną. Zwłaszcza że sezon 2021/22 obfituje w nieprzewidywalne wyniki i zaskakujące rozstrzygnięcia.

Promocja LVBet idealnie może przydać się do obstawiania trwającego od 9 stycznia Pucharu Narodów Afryki. Jak na razie drużyny dość powoli się rozkręcają, a na turnieju pada niewiele bramek. Byliśmy już jednak świadkami ogromnej niespodzianki, gdy w pierwszym meczu fazy grupowej Algieria zremisowała jedynie bezbramkowo ze Sierra Leone. W pierwszym meczu grupy D Nigeria wygrała 1:0 z Egiptem, choć faworytem również nie była. Kursy na jej zwycięstwo u legalnych bukmacherów wahały się nawet w granicach 3.10. 

warunki-promocji-lvbet-cashback Do promocji możemy zapisać się na początku każdego tygodnia za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu na min. 50 zł i tego samego dnia nim zagrać. W przypadku przegranej otrzymamy zwrot 50% do 25 zł. Ekwiwalent 25 PLN otrzymamy w bonusie 1 zł z mnożnikiem kursu x25. Oprócz tego bukmacher ma w ofercie atrakcyjny bonus powitalny LVBet. Więcej o nim możecie przeczytać na naszej stronie internetowej.

warunki-promocji-lvbet-cashback

[blok_bonus]