Starcie Polaków z Anglikami rozgrzewa już wyobraźnię kibiców, którzy nie mogą doczekać się rozpoczęcia meczu. Pojedynek z Synami Albionu będzie poważnym sprawdzianem dla podopiecznych Paulo Sousy, którzy już raz przegrali z nimi w grupie. Kolejna porażka może mocno obniżyć morale piłkarzy i zaufanie do nowego trenera, który jak na razie osiąga przeciętne rezultaty. Na okazję tego starcia bukmacher Fortuna przygotował ciekawą promocję.

PO PIERWSZE BRAMKA

W trakcie wszystkich pojedynków z Anglią, Polsce udało się wygrać zaledwie raz. Miało to miejsce w 1973 roku w trakcie eliminacji do mistrzostw świata. Od tamtego czasu upłynęło już 48 lat, w trakcie których Biało-Czerwonym nie udało się wygrać z Synami Albionu. Obecnie biorąc pod uwagę formę, w której znajdują się obie reprezentacje w wygraną wierzą raczej najwierniejsi kibice. 

Największą nadzieją na pozytywny rezultat starcia z Wyspiarzami jest Robert Lewandowski. Nasz napastnik znajduje się obecnie w wyśmienitej dyspozycji i jeśli ktoś może zagwarantować walkę do samego końca, to właśnie Lewy. Świadomość tego mają angielscy obrońcy, którzy największą uwagę będą skupiali właśnie na Robercie, co może być dobrą okazją dla innych polskich zawodników. Niewątpliwie jednak faworytem tego starcia zdaniem legalnych bukmacherów jest Anglia. 

Aby wziąć udział w promocji Fortuny należy postawić zakład, solo bądź ako, że Polacy jako pierwsi strzelą bramkę za minimum 50 zł. Nie mają znaczenia inne rozstrzygnięcia na kuponie. Pierwszy gol w meczu zdobyty przez Polaków to gwarantowany bonus w wysokości 50 zł na konto bonusowe w postaci punktów FKP. Warto pamiętać również o kodzie promocyjnym Fortuna, który zapewnia dostęp do wartościowego bonusu powitalnego.[blok_bonus]