Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn czas zacząć. 13 stycznia oficjalnie rozpoczyna się prestiżowy turniej w szczypiorniaka, a faworytów do sięgnięcia po tytuł jest wielu na czele z Danią, Francją i Hiszpanią. Polacy w tym gronie wymieniani nie są, ale razem z bukmacherem Betfan wierzymy, że sprawią niespodziankę i powalczą z najsilniejszymi. 

Austria pierwszym poważnym sprawdzianem

Od meczu z Austriakami podopieczni Patryka Rombla rozpoczną zmagania turniejowe. Faworytem według legalnych bukmacherów są nasi grupowi rywale. Mimo to wierzymy, że Biało-Czerwoni zaczną turniej od zwycięstwa, które ułatwiłoby ich w komfortowej sytuacji w grupie przed następnymi meczami. Oprócz Austrii Polska zmierzy się także z Białorusią i Niemcami. 

Przed turniejem podopieczni Rombla rozegrali wiele meczów towarzyskich. Jedne były udane bardziej, jak choćby wysokie zwycięstwo nad Holandią, inne, jak ten z Tunezją, mniej. Dobre wrażenie Polacy pozostawili po sobie w meczu z Hiszpanią, przegranym zaledwie jedną bramką. W ostatnich sekundach była jeszcze szansa na wyrównanie, ale znakomitą paradą popisał się bramkarz szczypiornistów z Półwyspu Iberyjskiego i to oni wyszli z tego pojedynku zwycięsko.

zasady-promocji-betfan-me

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.40. Kupon musi zawierać zakład na wygraną Polski z Austrią z tego linku. Dokładna stawka kuponu to 99 zł. Minimalny kurs łączny kuponu – 5.50. Po spełnieniu tych warunków, zakład na to, że Polacy wygrają zostanie automatycznie rozstrzygnięty jako wygrany bez względu na jego wynik. Jeśli pozostałe zdarzenia też weszły, wygrana zostanie w przeciągu 48h przypisana do naszego konta. Bukmacher może się także pochwalić jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Zyskacie do niego dostęp z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan[blok_bonus]