Spotkanie z reprezentacją Meksyku będzie pierwszym i prawdopodobnie zarazem najważniejszym meczem Polaków w fazie grupowej Mistrzostw Świata w Katarze. O dziwo oczekiwania związane z występami biało-czerwonych na mundialu nie są zbyt wysokie, dlatego też piłkarzom może towarzyszyć mniejsza, aniżeli podczas ostatnich wielkich turniejów presja. Na okazję tego meczu swoją klasyczną ofertę promocyjną na mecze Polaków przygotował Betfan. 

Polska wygrywa z Meksykiem w Betfan

Spotkanie z Chile sprawiło, że odczucia większości kibiców przed rozpoczęciem mundialu dla reprezentacji Polski są dość negatywne. Biało-czerwoni w wyjątkowo kiepskim stylu wygrali 1:0, choć w meczu zabrakło wielu istotnych dla tej drużyny zawodników. W Katarze liczymy przede wszystkim na Roberta Lewandowskiego i Piotra Zielińskiego. Bez ich dobrych występów trudno będzie o awans do fazy pucharowej. Legalni bukmacherzy nie wskazują wyraźnego faworyta meczu Polska – Meksyk. Nieco niższe kursy mimo wszystko oferowane są na wygraną podopiecznych Gerardo Martino. Meksyk to drużyna, która nieprzerwanie od 1994 roku za każdym razem wychodziła z grupy na mundialu.

Meksyk rozczarował mocno w ostatnim meczu towarzyskim przed mundialem, w którym mierzył się ze Szwecją. Trójkolorowi przegrali 1:2, a największe wątpliwości budzi forma ich napastników. Raul Jimenez pojawił się na boisku po raz pierwszy od wielu tygodni, a Hirving Lozano stracił swoją przebojowość i błysk. Do pokonania Polaków będzie potrzeba czegoś więcej. Na korzyść Meksyku przemawiają statystyki. Ostatni mecz z biało-czerwonymi zakończył się jego zwycięstwem 1:0. Polacy przegrali osiem z ostatnich 11 meczów na Mistrzostwach Świata, a z grupy nie udało im się wyjść od 1986 roku. Mimo to wierzymy mocno w ich zwycięstwo. Koniecznie sprawdźcie nasze typy bukmacherskie na mecze mundialu w Katarze. 

Zasady promocji Betfan Polska – Meksyk

W ramach promocji Betfan możemy obstawić mecz Polski z Meksykiem z pewnością, że bukmacher rozliczy je nam jako wygrane. Żeby tak się stało, należy do 22 listopada godz. 17:00 postawić kupon AKO za dokładnie 19 lub 79 zł. Muszą znaleźć się na nim przynajmniej 4 zdarzenia, a minimalny kurs każdego z nich to 1.40. Oprócz tego trzeba zagrać typ na wygraną Polski z Meksykiem ze specjalnego linku na stronie bukmachera. Nawet jeśli biało-czerwoni przegrają, a pozostałe wydarzenia okażą się wygrane, Betfan rozliczy nam automatyczne zwycięstwo Polski. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe. Jeśli nie macie konta u tego bukmachera, załóżcie je, wykorzystując nasz kod promocyjny Betfan. W ten sposób uzyskacie dostęp do bonusu dla nowych użytkowników.

Warunki promocji Betfan Polska – Meksyk