Robert Lewandowski w tym sezonie kontynuuje dobrą passę z zeszłych rozgrywek i dalej seryjnie zdobywa bramki. Napastnik Bayernu Monachium jak maszyna punktuje rywali i nic nie wskazuje na to, by miał się szybko zatrzymać. Znajduje to odzwierciedlenie w kursach bukmacherskich na bramki Lewego w poszczególnych meczach, które są bardzo niskie. Receptą na to może być promocja jednego z legalnych bukmacherów na rynku – Betfana. Oferuje on kurs 20.00 na to, że Lewandowski w spotkaniu z Herthą Berlin zdobędzie dublet.

Kurs 20.00 na dublet Lewego w Bundeslidze

Kibice Bayernu po dwóch kolejkach Bundesligi nie mogą być do końca zadowoleni. 4 punkty to dla wygórowanych względem mistrza Niemiec oczekiwań wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań. Poszczególni piłkarze zyskują dopiero rytm meczowy i wracają do najwyżej formy fizycznej po wakacjach. Wyjątkiem jest Robert Lewandowski, który z marszu wrzucił od raz wyższy bieg i po 2 meczach ma już na koncie 2 bramki. Nowy trener pokłada w nim ogromne nadzieje względem tego sezonu, a Lewy odwdzięcza się bramkami.

W zeszłym sezonie Bundesligi Lewandowski zdobył aż 41 bramek w zaledwie 29 spotkaniach, czym pobił długoletni rekord należący do Gerda Muellera. Tak wysoki wynik ciężko będzie powtórzyć, jednak kibice oraz sztab szkoleniowy liczą, że Lewandowski zagwarantuje w tym sezonie przynajmniej 20 bramek. Jeżeli w najbliższym meczu Robert zdobędzie przynajmniej 2 gole, to będzie miał ich w Bundeslidze już 300!

Promocja Betfan skierowana jest do nowych graczy, którzy założą konto u bukmachera między 27.08 godz. 10:00 a 28.08 godziną 18:30 i dokonają depozytu na kwotę 100 zł. Wówczas będą mieli możliwość postawienia, że Lewandowski strzeli przynajmniej 2 bramki w meczu z Herthą po kursie 20.00. Maksymalna stawka tego zakładu to 10 zł. Co ważne zakład należy zagrać z tego linku, a nie z oferty głównej na mecz. Promocja z kursem na dublet Lewego nie jest jedyną korzyścią płynącą z bonusu powitalnego Betfan. Bukmacher ten oferuje również między innymi wysoki cashback, z którego zdecydowanie warto skorzystać. 

[blok_bonus]