Wyjątkowo długo, bo aż 32 lata naczekali się polscy kibice na polską drużynę w fazie ⅛ europejskich pucharów. Lech Poznań w czwartek zmierzy się ze szwedzkim Djurgarden i powalczy o przedłużenie pięknego snu w rozgrywkach. Kolejorz jest faworytem, dlatego spodziewamy się, że stanie na wysokości zadania na własnym stadionie. W mistrza Polski wierzy również bukmacher Betfan, który na okazję spotkania przygotował promocję. A do wygrania jest wiele. 

Lech – Djurgarden: freebet do 32 PLN

Lech Poznań po zwycięstwie nad norweskim Bodo/Glimt awansował do 1/8 finału Ligi Konferencji. Teraz podopieczni Johna van den Broma staną przed trudnym zadaniem, ponieważ ich rywalem będzie szwedzki Djurgarden, który wydaje się silniejszym zespołem. Mimo to Kolejorz będzie walczył o awans do kolejnej rundy i zrobi wszystko, aby kontynuować swoją przygodę z europejskimi pucharami. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami będzie kluczowe, ponieważ obie będą dążyć do uzyskania zaliczki przed przyszłotygodniowym rewanżem. Trudno wskazać faworyta do awansu, ale Lech Poznań z pewnością podejdzie do tego meczu z determinacją i zapałem, aby zdobyć cenne punkty. Legalni bukmacherzy oferują nieco niższe kursy na wygraną mistrza Polski. Stawia go to w roli delikatnego faworyta. 

Rywal do rywalizacji z Lechem Poznań podchodzi ambitnie. Z wypowiedzi jego zawodników, a także informacji w tamtejszych mediach można jednak wyczytać, że Djurgarden nie postrzega go za silnego przeciwnika. Zbytnia pewność siebie może zgubić szwedzki klub. Dla Djurgarden jest to i tak już najlepszy wynik w europejskich pucharach w historii klubu. Lech Poznań postara się w czwartek, aby na tym etapie jego przygoda z rozgrywkami się zakończyła. John van den Brom przygotował na ten mecz specjalny plan taktyczny, który zamierza realizować. Jego kluczowym elementem może być postać Mikaela Ishaka. 29-latek w obecnej kampanii ma już na koncie 19 trafień. Nie zapomnijcie, że na naszej stronie znajdziecie typy bukmacherskie na to spotkanie. 

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Promocja Betfan trwa jedynie do 9 marca godz. 21:00. Aby wziąć w niej udział, trzeba postawić kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami. Musi znaleźć się na nim typ na mecz Lecha Poznań z Djurgarden. Kupon należy postawić za 32 lub 64 zł. Kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia to 1.40. W zależności od tego, po jakiej stawce zagraliśmy, otrzymamy od bukmachera freebet o wartości 16 lub 32 zł. Freebet jest do wykorzystania na grę kuponów zawierających wydarzenia z oferty na Ekstraklasę. Jeśli nie posiadacie konta u bukmachera, załóżcie je z naszym kodem promocyjnym Betfan. W ten sposób zyskacie dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Betfan