Po sukcesie poprzedniej edycji promocji „7 wyzwań” bukmacher Betfan postanowił powrócić z kolejnym bonusem. Zasady są podobne, a do wygrania znów freebety o łącznej wartości 150 zł. Tym razem bukmacher nie skupia się jednak na piłce nożnej. Przygotował dla nas wyzwania opierające się na innych sportach, w tym również tych wirtualnych. Zdecydowanie warto zapoznać się z najnowszą ofertą promocyjną Betfan. 

Sprint po sportach – wygraj 150 zł Freebetu

Oferta promocyjna bukmachera Betfan „7 wyzwań” polegająca na wykonywaniu kolejnych zadań związanych z obstawianiem kuponów na piłkę nożną cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony graczy. Urozmaicała ona nieco obstawianie, oferując jednocześnie aktywnym użytkownikom, atrakcyjny freebet. Nie samą piłką nożną jednak żyje gracz, dlatego w kolejnej edycji promocji Betfan zadania skierowane będą na inne sporty. Na ten moment znamy tylko pierwsze z nich, które dotyczy kuponów stawianych na zdarzenia z oferty na hokej na lodzie. A w Polsce kibiców NHL nie brakuje. Rozgrywki trwają w najlepsze, a już niedługo będą wkraczać w decydującą fazę. Faworytem najlepszych bukmacherów do sięgnięcia po puchar Stanleya jest zespół Boston Bruins. 

Zapoznajcie się z naszym rankingiem najlepszych bukmacherów!

W lutym czeka nas wiele emocjonujących wydarzeń sportowych, poza rozgrywkami piłkarskimi. Nasza uwaga przede wszystkim skierowana będzie na starcia w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych, gdzie Polskę reprezentują Industria Kielce i Wisła Płock. Zespół prowadzony przez Tałanta Dujszebajewa zmierzy się z THW Kiel, podczas gdy Nafciarze podejmą u siebie faworyzowany SC Magdeburg. W poniedziałek 13 lutego czeka nas natomiast Super Bowl, czyli niezwykle medialny mecz finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League. Na te wydarzenia sportowe również znajdziecie darmowe typy bukmacherskie. Wystarczy regularnie zaglądać do naszej zakładki Typy Dnia

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Promocja Betfan, podobnie jak poprzednio opiera się na siedmiu wyzwaniach. Po odblokowaniu pierwszego automatycznie będziemy mogli zająć się drugim. Stawka kuponu i inne warunki wyzwań będą widoczne na kartach wyzwań. Pierwsze z nich jak już wiemy, dotyczy obstawiania hokeja na lodzie. Czas na skorzystanie z promocji macie do 12 lutego godz. 23:59. Po spełnieniu 4. kroku otrzymamy 50 zł freebetu, a po spełnieniu kroku 7. 100 zł freebetu. Oznacza to, że łącznie możemy uzyskać bonus w wysokości aż 150 zł. Termin ważności „Freebetu” wynosi 48 godzin i jest liczony od momentu przyznania. Zanim jednak skorzystacie z promocji, musicie posiadać konto na Betfan. Najlepiej założyć je z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Betfan. W ten sposób uzyskacie dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Betfan