Rywalizacja o mistrzostwo Polski siatkarzy jest w tym sezonie niezwykle zacięta. Wszystko wskazuje na to, że walka o tytuł rozstrzygnie się między Asseco Resovią i Jastrzębskim Węglem. To zdecydowanie dwie najrówniejsze drużyny w rozgrywkach. W czwartek zapowiada się starcie na szczycie PlusLigi. AZS Olsztyn podejmie lidera tabeli, a na tę okazję promocję przygotował bukmacher Betcris. Koniecznie zapoznajcie się z jej szczegółami. 

Kurs 50.00 na zwycięstwo Asseco Resovii z AZS Olsztyn

Zeszłoroczny triumfator rozgrywek PlusLigi siatkarzy ma w tym sezonie swoje problemy i ustępuje aktualnie w tabeli ligowej Asseco Resovii, czy Jastrzębskiemu Węglowi. Potknięcia ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wykorzystują rywale, którym wyjątkowo zależy na tytule mistrzowskim. Drużyna z Rzeszowa czeka na triumf już od ponad siedmiu lat. Atmosfera w zespole jest znakomita, a drużyna przegrała tylko dwa z ostatnich dwunastu meczów. W najbliższy czwartek czeka ją wyjątkowo trudne zadanie. Resovia zmierzy się na wyjeździe z AZS-em Olsztyn, który nie odstaje zbytnio od czołówki tabeli w obecnych rozgrywkach. Gospodarze będą mogli liczyć na żywy doping swojej publiczności, która w ważnych starciach zdecydowanie nie zawodzi. 

Sprawdźcie też aktualne bonusy bez depozytu!

Zespół z Olsztyna marzy po cichu o możliwości walki o mistrzostwo, choć głośno się o tym nie mówi. Spotkanie z Asseco Resovią może mieć jednak kluczowe znaczenie dla dalszych losów podopiecznych Javiera Webera. Obecnie zespół zajmuje szóste miejsce w tabeli, które gwarantuje mu możliwość gry w playoffach. Na plecach czuć jednak oddech rywali, którzy chętnie zajęliby ich miejsce. Bilans ostatnich meczów przemawia zdecydowanie na korzyść Asseco Resovii. Rywale wygrali cztery z poprzednich pięciu meczów, choć tylko w jednym z nich AZS Olsztyn przegrał wyraźnie, 0:3. Legalni bukmacherzy jako faworyta czwartkowego starcia wskazują z tego powodu gości. Kurs na ich zwycięstwo oscyluje w granicach 1.33, podczas gdy typ na wygraną gospodarzy wynosi ok. 3.40. 

Regulamin

Warunki promocji Betcris

Promocja Betcris przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy założą u bukmachera konto z kodem promocyjnym RS50. Następnie trzeba wpłacić swój pierwszy depozyt na min. 40 zł i postawić swój pierwszy zakład na zwycięstwo Asseco Resovii z AZS-em Olsztyn za dokładnie 2 zł. Jeżeli kupon będzie trafiony, poza regularną wygraną bukmacher nagrodzi nas bonusem w wysokości 84 zł. Przyznany on zostanie w formie freebetu. Koniecznie sprawdźcie również, jakie korzyści przynosi nasz kod promocyjny Betcris. Promocja trwa do 9 lutego godz. 17:29.

Szczegółowe warunki promocji Betcris