Pogoń Szczecin rozgrywa zdecydowanie słabszy sezon, aniżeli w ubiegłym roku. Portowcy utrzymują się w okolicach czołówki tabeli, jednak strata do podium jest dość znacząca. W 21. kolejce Pogoń zmierzy się na własnym stadionie z Wartą Poznań. To rywal, z którym od ponad dwóch lat nie przegrała, dlatego też kibice oczekują w sobotę korzystnego rezultatu. Na okazję meczu w Szczecinie bukmacher Betcris przygotował dla nowych użytkowników atrakcyjną promocję.

Kurs 50.00 na wygraną Pogoni z Wartą Poznań

Rundę wiosenną Pogoń zaczęła od fantastycznego meczu z Widzewem Łódź, który zakończył się remisem 3:3. Kibice PKO BP Ekstraklasy z pewnością woleliby oglądać więcej takich starć. Portowcy są w dołku, o czym świadczą dwie kolejne porażki ze Śląskiem Wrocław i Jagiellonią Białystok. Na trenera Jensa Gustafssona spadła spora fala krytyki, a kibice oczekują znaczącej poprawy. Wielu zawodników przystąpiło do rundy wiosennej bez formy, dlatego sztab szkoleniowy stara się rotować składem i szukać jakichś rozwiązań. Jak na razie nie udało się znaleźć remedium na poprawę wyników. Mimo to najlepsi bukmacherzy typują Pogoń jako wyraźnego faworyta sobotniego starcia z Wartą Poznań. Świadczą o tym przede wszystkim kursy. Typ na gospodarzy wynosi mniej więcej 1.95, podczas gdy kurs na zwycięstwo Warty Poznań to nawet 4.45. 

Sprawdź też aktualne bonusy bez depozytu!

Warta w tym sezonie radzi sobie całkiem przyzwoicie, a plan minimum, jakim było utrzymanie się w Ekstraklasie, wygląda na wykonany. Zieloni mają po 19 meczach na koncie 27 punktów i zapas siedmiu oczek nad strefą spadkową. W sobotę pojadą do Szczecina, gdzie od dawna gra im się wyjątkowo ciężko. Spośród 10 spotkań wyjazdowych z Portowcami udało się im wygrać tylko raz. Inna sprawa, że dość często stać ich na przywożenie z trudnego terenu remisów. W sobotę Warciarze zmierzą się z będącą w kryzysie Pogonią, dlatego kibice wierzą, że uda się przywieźć ze Szczecina jakieś punkty. Na naszej stronie znajdziecie wiele atrakcyjnych typów bukmacherskich na to spotkanie. 

Regulamin

Zasady promocji Betcris

 

Promocja Betcris przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się u bukmachera z kodem promocyjnym POGON50. Następnie należy wpłacić przynajmniej 40 zł na konto i postawić swój pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 zł na zwycięstwo Pogoni Szczecin z Wartą Poznań. Jeśli nasz kupon okaże się wygrany, bukmacher zwiększy wysokość kursu na ten mecz aż do 50.00. Bonus zostanie nam przyznany w formie freebetu. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO, zawierającym min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30. Freebet należy wykorzystać w przeciągu 3 dni.

Warunki promocji Betcris