Super Bowl to mecz, który elektryzuje niemal całe Stany Zjednoczone. To nie tylko mecz finałowy NFL. To wielkie wydarzenie medialne, któremu towarzyszą liczne koncerty i inne pomniejsze eventy. W finale zmierzą się Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs. Specjalnie na okazję tegorocznego Super Bowl atrakcyjną promocję przygotował dla nas bukmacher Betcris. W jej ramach możemy postawić na zwycięzcę z unikalnym kursem aż 100.00. Koniecznie sprawdźcie warunki promocji. 

Kurs 100.00 na zwycięzcę Super Bowl

Niemal co roku organizatorzy Super Bowl prześcigają się w pomysłach, czym jeszcze urozmaicić otoczkę finałowego meczu sezonu NFL. W tym roku zmierzą się ze sobą Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs, choć zdaniem mediów wydarzenia z finału przysłonić może zaplanowane na tę okazję show Rihanny. Gwiazda pop wystąpi na Halftime Show, czyli w przerwie starcia. Najmocniejsza liga futbolu amerykańskiego na świecie znów przyciągnie na pewno przed telewizory setki milionów fanów. Co ciekawe, przeciwko sobie wystąpią dwaj bracia. Travis Kelce występuje w ekipie z Kansas City, natomiast Jason Kelce reprezentuje Philadelphię. Prawa do transmisji wydarzenia nabyła telewizja polska i obejrzycie je na TVP Sport. 

Sprawdź też aktualne bonusy bez depozytu.

Spotkanie finałowe między Eagles i Chiefs rozpocznie się pół godziny po północy czasu polskiego. Najlepsi bukmacherzy nie wskazują wyraźnego faworyta tego starcia. Nieco niższe kursy oferowane są na Philadelphia Eagles – mniej więcej 1.83, podczas gdy typ na zwycięstwo Chiefs oscyluje w granicach 2.00. To zespół z Kansas City może pochwalić się jednak lepszym bilansem ostatnich meczów. Pozostaje on niepokonany od 4 grudnia 2022 roku. Chiefs o mistrzostwo zagrają już po raz piąty. Poprzedni tytuł zdobyli w 2020 roku. Ich rywale w finale zagrają czwarty raz. Mistrzostwo świętowali do tej pory tylko w 2018 roku. Na naszej stronie, w zakładce Typy Dnia znajdziecie wiele propozycji na to, co warto postawić podczas Super Bowl. Koniecznie tam zajrzyjcie. 

Regulamin

Zasady promocji Betcris

Promocja Betcris przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy założą konto z kodem BOOST100 i wpłacą min. 40 zł depozytu. Następnie należy postawić za 2 zł zakład SOLO na zwycięstwo jednej z drużyn w meczu Philadelphia Eagles – Kansas City Chiefs. Jeżeli kupon okaże się wygrany, poza regularną wygraną otrzymamy również bonus z kursem 100.00. Oznacza to, że możemy wygrać łącznie nawet 176 zł. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO, zawierającym min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30. Freebet należy wykorzystać w przeciągu 3 dni. 

Warunki promocji Betcris