6 stycznia obchodzimy święto Trzech Króli. Do jego celebracji postanowili dołączyć także niektórzy bukmacherzy, w tym Betclic. Z okazji święta rusza on z nową promocją, dzięki której będziemy mogli nawet 200 zł bonusu. W takich okolicznościach aż przyjemniej je obchodzić.

Trzech Króli świętujemy dobrymi meczami

W święto Trzech Króli rozgrywanych jest wiele meczów 20 kolejki Serie A, a także Puchar Króla w Hiszpanii. W środę awans do kolejnej rundy zapewniły sobie nie bez problemów FC Barcelona i Real Madryt. W czwartek do tego grona dołączyć mogą między innymi Sevilla, Atletico Madryt, czy Villarreal. Wszystkie te drużyny zmierzą się w 1/16 finału z dużo niżej notowanymi ekipami. Nie znaczy to jednak, że będą to pojedynki jednostronne. Linares, czy Alcoyano pokazały już, że drużyny z niższych lig są w stanie rywalizować z potęgami na podobnym poziomie.

W zeszłym sezonie Atletico Madryt skompromitowało się w rozgrywkach Pucharu Króla, odpadając już w 2 rundzie z 3-ligową Cornellą. Kibice mają nadzieję, że Diego Simeone wyciągnął wnioski z tamtej porażki i w potyczce z Rayo Majadahondą zespół zagra na wysokim poziomie koncentracji. Zwłaszcza że według legalnych bukmacherów Atletico jest murowanym faworytem tego spotkania, a kursy na ich zwycięstwo wynoszą zaledwie ok. 1.22.

zasady-promocji-betclic

Chcąc wziąć udział w promocji Betclic należy dołączyć do niej za pośrednictwem strony internetowe. Następnie stawiać kupony wielokrotne za minimum 20 zł z kursem nie mniejszym niż 3.00. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej 2 zdarzenia. Po spełnieniu tych warunków możemy otrzymać bonusy. Za 3 zagrane w ten sposób kupony otrzymamy od bukmachera freebet 30 zł. Za 5 – 80 zł, natomiast za 10 takich kuponów aż 200 zł. Nie zapomnijcie skorzystać z kodu promocyjnego Betclic podczas zakładania konta.

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]