Coraz więcej legalnych bukmacherów w ostatnim czasie decyduje się na rozszerzenie swojej oferty zakładów o zakładkę player bets. Daje ona możliwość obstawiania indywidualnych osiągnięć danych zawodników i zawodniczek z wielu różnych dyscyplin. Zyskujące coraz większą popularność player bets posiadają w swoich ofertach między innymi Betfan, eWinner czy LVbet. Ten ostatni przygotował promocję, dzięki której możemy otrzymać zwrot do 30 PLN.

Pewne 30 PLN w Player Bets

Zakłady player bets, zwłaszcza w przypadku piłki nożnej są bardzo ciekawą alternatywą od klasycznych zakładek bukmacherów, takich jak Poniżej/powyżej, Handicapy, Zakłady łączone, czy drużynowe. Dzięki nim mamy możliwość obstawiania indywidualnych statystyk zawodników, takich jak choćby strzały, podania, odbiory, czy faule. 

Obecnie bukmacherzy tacy jak Betfan czy eWinner mają w swojej ofercie zakłady player bets, jednak wyłącznie na okazję najciekawszych pojedynków w najsilniejszych ligach. W tej materii przewagę ma LVbet, którego oferta player bets jest zdecydowanie szersza aniżeli dwóch wspomnianych bukmacherów.  Przykładowo w zbliżającym się meczu Cadizu z Realem Sociedad mamy możliwość obstawienia ile strzałów odda Alexander Isak, bądź jak wiele celnych podań zanotuje Alfonso Espino.

Promocja LVbet trwa od 11.09 do 16.09. Aby wziąć w niej udział należy postawić zakład na dowolne wydarzenie z oferty Player Bets za minimum 30 PLN. Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymamy zwrot 30 PLN na konto główne, a nie bonusowe! Każdego dnia trwania promocji możemy otrzymać 30 PLN zwrotu. Pamiętajcie, że bukmacher posiada również atrakcyjny bonus powitalny LVbet, który daje wiele korzyści.

[blok_bonus]