Poniedziałki u wielu legalnych bukmacherów to dni gier karcianych. Promocje na ten rodzaj zakładów ma cyklicznie Betfan. 3 stycznia z podobną ofertą promocyjną na gry karciane wystartował bukmacher Betclic. Oferuje kuszący bonus.

Poniedziałki to synonim gier karcianych

Niewtajemniczonym graczom może wydawać się, że w zakładach bukmacherskich możemy obstawiać jedynie sport. To oczywiście najważniejsza funkcja zakładów bukmacherskich, ale operatorzy już dawno poszerzali swoje horyzonty. Kolejno wprowadzali nowe oferty jak zakłady na politykę, wydarzenia kulturalne i sporty wirtualne. Od jakiegoś czasu pojawił się nowy trend u bukmacherów związany z grami karcianymi. W przypadku gier karcianych u bukmacherów to wygląda to nieco inaczej niż w klasycznej partii przy stoliku. Faktycznie grając w pokera lub inną odmianę gry karcianej (np. brydża) sam otrzymujesz karty, którymi możesz zarządzać. W grach karcianych u bukmacherów cała rozrywka skupiona jest na typowaniu kolejnych kart i rozstrzygnięcia rozdania.

zasady-promocji-betclic-gry-karciane

Promocja Betclic trwa w dniach 03.01-09.01. Aby wziąć w niej udział, należy zapisać się do niej na stronie internetowej bukmachera i obstawiać gry karciane za minimum 20 zł. To jedyny warunek do spełnienia. W zamian bukmacher oferuje nam bonus w wysokości 20 zł. Oprócz tego ma on w ofercie atrakcyjny bonus powitalny Betclic. Warto się z nim zapoznać.

warunki-promocji-betclic-gry-karciane[blok_bonus]