Turniej Euro 2020 wkracza w najbardziej emocjonującą fazę. Znamy już rozstrzygnięcia 6 z 8 pojedynków w ⅛ finału, a dziś o godzinie 18:00 prawdziwe święto futbolu – pojedynek Anglii z Niemcami. Z okazji tego wydarzenia z ciekawą ofertą promocyjną wychodzi do nas bukmacher Betfan. Dopiero co uruchomił on możliwość własnoręcznego tworzenia przez graczy swoich zakładów poprzez Bet Buildera, a na okazję dzisiejszego meczu dorzuca do tego promocję, dzięki której możemy odebrać freebet o wartości 10 zł!

Poznaj Bet Buildera. Odbierz freebet 10 zł.

Starcie Anglików z Niemcami zapowiadane jest jako największy hit ⅛ finału Euro 2020. Lwy Albionu jak na razie nie pokazały jeszcze pełni swojego potencjału. Podopiecznie Garetha Southgate’a wyszli jednak z pierwszego miejsca w grupie, wygrywając z Chorwacją i Czechami, a do tego remisując ze Szkocją. O nieco więcej dramaturgii dla swoich kibiców “postarali się” Niemcy, którzy do ostatnich chwil spotkania z Węgrami toczyli bój o wyjście z grupy. Finalnie dzięki remisowi 2:2 zajęli oni drugie miejsce w grupie F i mogli odetchnąć z ulgą. Brak awansu byłby dla ich sympatyków, ale również dziennikarzy i postronnych kibiców piłki nożnej prawdziwym szokiem. Spotkanie nie ma wyraźnego faworyta, o czym świadczą kursy na ten mecz u polskich legalnych bukmacherów, nieznacznie wskazujących na reprezentację Anglii.

Po raz ostatni te dwa zespoły mierzyły się ze sobą w 2017 r. Spotkanie zakończyło się wówczas wynikiem 0:0 i było dla widzów sporym rozczarowaniem. Od pojedynku w ⅛ Euro 2020 między Anglią i Niemcami oczekujemy zdecydowanie większych emocji i przede wszystkim pięknych bramek, którymi raczyły nas do tej pory pozostałe spotkania tej fazy turnieju. 

Aby móc skorzystać z promocji należy 29.06 w godzinach 9:00-18:00 zagrać zakład Bet Builder na mecz Anglików z Niemcami za minimum 11 zł. Może to być kupon SOLO bądź AKO, jednak jego kurs musi wynosić minimum 4.0. Freebet w wysokości 10 zł pojawi się na naszym koncie automatycznie. Będzie on możliwy do wykorzystania tylko w ofercie LIVE na mecz Anglia-Niemcy.

U bukmachera Betfan dostępny jest również atrakcyjny bonus powitalny, o którym pisaliśmy na naszej stronie. Nie zapomnijcie z niego skorzystać, gdyż jest to zakład bez ryzyka aż do 600 zł!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP