Już w tą sobotę powinniśmy obejrzeć powrót Lewego na boiska Bundesligi. Nasz kapitan reprezentacji odniósł miesiąc temu kontuzję kolana w meczu z Andorą. Na szczęście fizjoterapeuci Bayernu przyłożyli wszystkich starań aby najlepszy napastnik świata mógł wrócić jak najszybciej  do gry. Z okazji powrotu Lewego Betfan przygotował promocję!

Freebety za występ Lewego

W tą sobotę Mainz podejmie ekipę z Monachium. Według wszelkich przewidywań składów Robert Lewandowski powinien zagrać w tym meczu. Kicker przygotował przewidywane jedenastki obu drużyn. W 11 Bayernu oczywiście na 9 można zobaczyć nazwisko naszego rodaka. Jak wiadomo nasz krajan jest blisko pobicia rekordu Gerda Mullera. Byłoby to piękne dopełnienie jego kariery piłkarskiej w Niemczech. Polak ma na koncie w Bundeslidze aż 35 goli. Gerd Muller ustanawiając rekord miał na swoim koncie bramkowym 40 ligowych goli. Nietrudno policzyć, że Lewemu brakuje zaledwie 5 goli do wyrównania rekordu, a 6 do pobicia. Jedyną przeszkodą w planie Roberta jest fakt, że zostały mu tylko 4 mecze ligowe. Ale Polak robił już nie takie rzeczy.

Czy Lewandowski strzeli dużo goli Mainz? Też chcielibyśmy to wiedzieć. Jeśli spojrzymy na mecze Roberta z Mainz to prezentuje się to nie najgorzej. Kapitan naszej drużyny rozegrał 20 meczów przeciwko Mainz, w których strzelił łącznie 18 bramek i zanotował 5 asyst. Daje to trochę mniej niż gol na mecz. Jednak jeśli nie będziemy uwzględniać meczów, w których Polak nie zagrał 90 minut to pozostanie nam 15 meczów, w których zdobył 17 goli, może to budować sympatyków Lewego. Miejmy nadzieję, że jutro Hansi Flick postawi na naszego rodaka od pierwszej minuty i nie ściągnie go przed końcem meczu, a on odwdzięczy się gradem goli.

 

Na czym polega promocja Powrót Lewego i co można  w niej wygrać? Otóż wygrać można aż 605 zł we freebetach, jednak aby się tak stało musi zostać spełnionych kilka warunków. W promocji nagradzane freebetami są pewne akcje, które wykona Lewandowski wymienione na liście poniżej. Można dostać między innymi 50 zł za 2 gole Lewego, 40 zł jak zagra całe spotkanie czy 25 zł za trafienie w słupek lub poprzeczkę. Aby wziąć udział w promocji należy zagrać kupon za dokładnie 29 zł, na którym znajdzie się jakiś zakład na mecz Mainz – Bayern. Na kupon można też wrzucić inne zdarzenia ale nie jest to wymagane.

 

Odbierz cashback do 600 zł na BETFAN już teraz z kodem TYPERVIP!

Rejestruję się i odbieram cashback