W ten weekend będziemy świadkami jednego z najciekawszych meczów tego sezonu. Manchester City zmierzy się na wyjeździe z Manchesterem United w ramach derbów Manchesteru. To bez wątpienia mecz z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Kierując się na zachód Europy – będąca w świetnej dyspozycji Marsylia spróbuje swoich sił z szukającym formy Lorient w rozgrywkach francuskiej Ligue 1. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. To tylko kilka z wielu meczów, które powinny przykuć naszą uwagę. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej, wychodzi jeden z legalnych bukmacherów, który przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które powinny przynieść wiele emocji. 

Potrójny zakład bez ryzyka

Na domiar wszystkiego, liga hiszpańska nie odpuszcza. W niedzielne popołudnie rewelacyjnie grający Real Sociedad zmierzy się z Athleticiem Bilbao. Te i inne spotkania to zwiastun nadciągającego weekendu, przepełnionego jak zwykle futbolem. W związku z tym warto mieć na uwadze kod promocyjny Fortuny. By w pełni móc cieszyć się futbolem w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy korzystać z trzech zakładów bez ryzyka na start. Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 04.01-29.03.2023 należy dokonać rejestracji konta u bukmachera. Gracz otrzyma trzy zakłady bez ryzyka, a więc w razie porażki otrzyma zwrot stawki. Pierwszy zakład będzie obejmować możliwość zagrania zakładu bez ryzyka za maksymalnie 100 pln. Drugi kupon będzie można zagrać po upływie 3 dni od zakończenia rejestracji. Tym razem będzie to zakład bez ryzyka za maksymalnie 200 pln. Po 6 dniach gracz będzie mógł zagrać trzeci zakład bez ryzyka za maksymalnie 300 pln. Jednak to nie wszystko – kupony należy zagrać w ciągu 72h od otrzymania oferty, a ich rozliczenie musi nastąpić w ciągu 7 dni od zawarcia zakładu.