Europejska piłka nie zwalnia tempa. W ten weekend zagrają praktycznie wszystkie topowe ligi europejskie, a więc Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1. Nie zabraknie również długo wyczekiwanej Ekstraklasy. Bez wątpienia wszyscy entuzjaści czekają na niedzielny mecz Manchesteru City z Tottenhamem. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Bukmacher Fortuna ma do zaoferowania ciekawą promocję. Jak skorzystać z bonusu? 

Potrójny Betbuilder na weekend

We Włoszech zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – w niedzielny wieczór czekają nas derby Mediolanu. Dodatkowo w Niemczech Wolfsburg zmierzy się z Bayernem Monachium. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus w punktach za zdarzenia złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 03.02.2023, w godzinach 14:00-16:00 należy dokonać depozytu min. 30 pln z kodem „Fortuna” i w ciągu 12h postawić kupon. Na kuponie powinny znaleźć się jedynie zakłady złożone za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Gracz otrzyma równowartość 30 pln w punktach FKP, jeśli kupon okaże się przegrany.  Kupon musi zostać rozliczony w 48h od zawarcia. 

W dniu 04.02.2023, w godzinach 14:00-16:00 należy dokonać depozytu min. 30 pln z kodem „Fortuna” i w ciągu 12h postawić kupon. Na kuponie powinno znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie złożone za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Może być to kupon typu SOLO lub AKO. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 3.50. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma 60 pln w punktach FKP. Kupon musi zostać rozliczony w 48h od zawarcia.

W dniu 05.02.2023, w godzinach 14:00-16:00 należy dokonać depozytu min. 30 pln z kodem „Fortuna” i w ciągu 12h postawić kupon. Na kuponie powinny znaleźć się jedynie zakłady złożone za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Dozwolone formuły kuponu to SOLO, AKO lub Maxikombi. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 3.00. Niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu, gracz otrzyma 10 pln bonusu.