Nadszedł czas kiedy to do oferty bukmacherów wracają zakłady na żużel. Z tego powodu eWinner przygotował specjalną promocję dla wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną sportu. Już w ten weekend odebrać można freebet w wysokości 49 zł.

Postaw na żużel

Już w ten weekend powraca Ekstraliga Polska. W dodatku równolegle wystartuje eWinner 1 liga, w której to już jutro będziemy świadkami rywalizacji pomiędzy ROW Rybnik, a Cellfast Wilki Krosno. Bukmacher jasno w tym przypadku wskazuje, że faworytem tego spotkania są gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo wynosi zaledwie 1.10, a z kolei na gości wystawiono równy kurs 7. W teorii zapowiada się na łatwe zwycięswo drużyny z Rybnika, jednak jak to już w sporcie bywa, w rzeczywistości wszystko może potoczyć się zupełnie inaczej.

Z kolei, jeżeli chodzi o Ekstraligę Polską odbędą się w jej ramach dwa spotkania. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 16:30 i będzie to pojedynek pomiędzy Apatorem Toruń, którego to przeciwnikiem będzie Falubaz Zielona Góra. Jest to kolejne spotkanie, które według bukmacherów ma swojego jasnego faworyta, ponieważ kurs na drużynę z Torunia wynosi 1.20. O nieco późniejszej godzinie, mianowicie o 19:15 rozpocznie się pojedynek pomiędzy Fogo Unia Leszno i Stalą Gorzów. Podobnie jak we wspomnianych wcześniej spotkaniach, bukmacherzy zdecydowanie stawiają gospodarzy w roli faworyta.

Jeżeli chcemy uzyskać freebet należy postawić kupon za dokładnie 49 zł, na którym to znajdą się co najmniej dwa wydarzenia dotyczące żużlu. Minimalny kurs łączny musi wynieść 2.50. W przypadku spełnienia warunków promocji otrzymujemy freebet w wysokości 49 zł. Otrzymaną kwotę należy wykorzystać w ciągu 24 godzin od jej otrzymania na dowolne zakłady w aplikacji mobilnej eWinner. Należy pamiętać, że kupon zagrany za freebet nie może przekroczyć kursu łącznego 10.

Odbierz zakład bez ryzyka do 155 zł bukmachera eWinner!

Odbieram zakład bez ryzyka na start