Jutrzejszy wieczór przyniesie ważne rozstrzygnięcie dla europejskiej piłki. Mecz jest naprawdę istotny, bowiem wyłoni nowego mistrza Ligi Europy. O 21:00 zmierzą się Eintracht Frankfurt oraz Rangers. Będzie to pierwsze starcie tych drużyn w historii, tym samym wynik spotkania jest nieprzewidywalny. Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na jutrzejszy mecz Eintrachtu z Rangers. W ramach bonusu możemy otrzymać zwrot stawki do 50 pln za zagrany kupon. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Postaw na finał LE i odbierz do 50 pln

Eintracht w pucharach, w ostatnim czasie, prezentuje naprawdę wysoki poziom gry. Ekipa z zachodniej Europy wyeliminowała jednego z faworytów tegorocznej edycji Ligi Europy, a więc West Ham. Takie zestawienie w finale jest dosyć zaskakujące, bowiem większość nas spodziewała się tam raczej wspomnianego West Hamu, Barcelony, czy Lyonu, a tymczasem znalazła się ta drużyna ze Szkocji. Bez znaczenia na rozstrzygnięcie kuponu, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od STS

W dniach 17.05.2022-18.05.2022 należy zapisać się do akcji, a następnie zawrzeć zakład z salda głównego. Zakład musi być zakładem typu solo lub AKO, a także musi być zawarty z oferty przedmeczowej i dotyczyć dowolnego zdarzenia z meczu Eintracht Frankfurt – Rangers, rozgrywanym o 21:00 w dniu 18.05.2022. Na kuponie mogą znaleźć się również inne zdarzenia, jednak muszą zostać rozstrzygnięte do końca trwania akcji. Minimalna stawka to 20 pln, a minimalny kurs łączny kuponu to 2.50. Gracz, bez znaczenia na powodzenie zakładu, otrzyma zwrot 50% stawki do 50 pln. Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu. Zwrot trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy bonus obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.91.

[blok_bonus]