Postaw kupon za 10 PLN, otrzymasz 20 PLN! [Droga do Moskwy – forBET]

0
forbet bonus

Promocja dla aktualnych graczy forBET:

Każdego dnia promocji “Droga do Moskwy” obowiązuje inny regulamin, który będzie dostępny w tym miejscu danego dnia. Prosimy o zapoznanie się z nim, biorąc udział w akcji “Droga do Moskwy”.

W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby zapisane do Droga do Moskwy.

Postaw kupon solo koniecznie w poniedziałek kupon za minimum 10 PLN na zwycięzcę Mundialu 2018. Otrzymasz darmowe 20 PLN w postaci bonusu do maksymalnie 48 godzin od momentu zagrania kuponu.
Przed możliwością wypłaty środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).
Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe

Standardowe punkty regulaminów:

1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
2. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o