Czekają nas dziś dwa ostatnie rozstrzygnięcia pierwszej fazy play-off tegorocznych Mistrzostw Starego Kontynentu. O 18:00 rozpocznie się starcie gigantów. Anglicy podejmą Niemców. O 21:00 natomiast spotkanie między Szwecją, a Ukrainą. Jeśli, ktoś sądzi, że zapowiada się tylko jeden ciekawy mecz, ten chyba nie zna Euro 2021. Podobnego zdania są legalni bukmacherzy, którzy przygotowali na dziś ciekawe oferty.

Postaw dwa kupony, zgarnij freebet

Anglia vs Niemcy to mecz, który hitem jest z definicji. Niejeden i niejedna z nas chciałby zobaczyć taką parę nieco później. Może nawet 11 lipca w finale na Wembley. Niestety, już dziś pożegnamy jedną z tych piłkarskich potęg.

Lwy Albionu w prawdzie zajęły pierwszą lokatę w swojej grupie. Zrobiły to jednak w niezwykle nieprzekonujący sposób. Raptem dwie strzelone bramki nie przystoją ekipie, która mierzy znacznie wyżej niż zaledwie pierwszy mecz fazy pucharowej. Aby tego jednak dokonać, wspiąć trzeba się na wyżyny swoich umiejętności i wrzucić wyższy bieg, bo czeka ich nie lada wyzwanie.

Niemcy zdołali uciec katu spod topora w Grupie Śmierci. Wymęczony remis z Węgrami dał im upragniony awans do kolejnej fazy rozgrywek. Oni również nie opuścili swojej grupy w chwale. Jednakże prezentowali futbol znacznie żywszy i bardziej obfity w bramki. Przykładem niech choćby będzie spotkanie z Portugalią, które do wczoraj mogło pretendować do miana meczu turnieju.

Czeka nas zatem spotkanie drużyn, które nie pokazały jeszcze wszystkiego na co je stać i dalej awansuje ta, która prędzej wróci na normalne dla siebie piłkarskie tory.

Zmagania w 1/8  finału wieńczyć będzie mecz Szwecja vs Ukraina. Ahhh ta Szwecja, zasłużenie czy nie, to oni, a nie Polacy, będą dziś mieli szansę na promocję do ćwierćfinału. Zadanie jednak nie proste. Czyżby Ukraina specjalnie zagrała beznadziejny mecz z Austrią, tylko po to, aby uniknąć Włochów? Teorie spiskowe na bok, jednak faktem jest, że na pierwszy mecz po wyjściu z grupy, trafili oni na rywala, który z pewnością jest w ich zasięgu.

Dziać dziś się będzie dużo. Wiedzą to zarówno typerzy, jak i bukmacherzy. A jeden z nich, Betfan, przygotował dla nas ciekawą propozycję.

Aby móc skorzystać z bonusu Betfana, spełnić trzeba kilka prostych warunków. Należy zacząć od postawienia dwóch różnych kuponów o takiej samej stawce, 59 zł lub 149 zł. Mogą to być zarówno kupony pojedyncze, jak i AKO. Minimalny ich kurs nie może wynosić mniej niż 2,5. Dodatkowo, wszystkie zdarzenia zawarte na obu kuponach rozstrzygnąć się muszą do 29.06, do godziny 23:59.

Spełnienie powyższych prostych kroków pozwoli nam skorzystać z promocji. A konkretnie, otrzymamy freebet w wysokości stawki pojedynczego postawionego przez nas kuponu. Oznacza to, że jeśli zagraliśmy 2×59 zł, dostaniemy freebet 59 zł. Natomiast za 2x149zł, czeka na nas nagroda w postaci freebetu 149 zł. Uwaga! To jeszcze nie koniec. Łącznie, możemy otrzymać aż trzy takie bonusy. Oczywiście za trzykrotnym wypełnieniem powyższych warunków.

Bonus od 2 depozytu aż do 1000 zł u Betfana!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP