Końcówka sezonu zbliża się nieubłaganie. Niektóre z rozgrywek, jak na przykład nasza polska Ekstraklasa, zostały ukończone. Nie mniej jednak w kilku krajach wciąż pozostało kilka meczów do rozegrania. Oznacza to, że wszystkie osoby zainteresowane typami bukmacherskimi nie mogą tracić nadziei na dobrą ofertę. W dodatku dostępny jest nowy bonus od Betfan dzięki któremu każdy z graczy zgarnąć może nawet trzy freebety o wysokości 49/99 zł każdy, w zależności od tego jak podejdziemy do tej promocji. Jest to o tyle ciekawe, że rzadko się zdarza aby legalni bukmacherzy dawali możliwość skorzystania z jednej promocji kilkukrotnie.

STAWIAJ KUPONY – ZGARNIAJ FREEBETY

Już dzisiaj czekają na nas aż cztery spotkania w lidze uznawanej przez wielu kibiców za najlepszą ligę świata. Chodzi tutaj oczywiście o angielską Premier League. Będziemy świadkami spotkań obu ekip z Manchesteru, które zajmują najwyższe miejsca w tabeli. Manchester City, który zapewnił już sobie mistrzostwo uda się do Brighton, gdzie zmierzy się z drużyną Jakuba Modera i Michała Karbownika. Gospodarze zdążyli już zapewnić sobie utrzymanie i znajdują się na 17 miejscu. Oznacza to, że istnieje prawdopodobieństwo ujrzenia przez kibiców obu Polaków na murawie. O ile były zawodnik Lecha Poznań gra na angielskich boiskach całkiem regularnie, to nie można tego powiedzieć o Karbowniku. Pozostaje liczyć, że trener Brighton pozwoli się dzisiaj wykazać utalentowanym zawodnikom z Polski.

Druga ekipa z Manchesteru, czyli Czerwone Diabły mogą sobie dzisiejszym meczem zapewnić wicemistrzostwo. W tym celu konieczne jest, aby odnieśli zwycięstwo nad osiemnastym w tabeli Fulham. Nie powinno być to dla nich szczególnie problematyczne zwłaszcza, że goście tego spotkania są już pewni spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna Solskjaera Ole Gunnara rozgrywa naprawdę solidny sezon, o czym świadczy między innymi zajmowane miejsce w tabeli, ale również obecność w finale Ligi Europy. Warto dodać, że na Old Trafford w meczu z Fulham, zasiąść będzie mogło aż 10 000 kibiców. Sprawia to, że Czerwone Diabły będą mogły liczyć na solidny doping, co powinno im ułatwić sprawę zdobycia punktów ze spadkowiczem.

Niezwykle interesująco zapowiada się spotkanie Chelsea z Leicester. Są to drużyny, które znajdują się obok siebie w tabeli i dzielą je zaledwie dwa punkty. Atmosferę tego spotkania podgrzewa fakt, że obie ekipy mierzyły się ze sobą 3 dni temu w finale Pucharu FA, gdzie triumfował zespół Leicester. Drużyna, która wygra to spotkanie będzie zajmować trzecie miejsce w tabeli i oddali się od Liverpoolu, który zawzięcie walczy o miejsce premiujące do uczestnictwa w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Ze wszystkich dzisiejszych spotkań ten pojedynek zdecydowanie będzie miał największy wpływ na końcowy wygląd tabeli angielskiej ekstraklasy.

W celu otrzymania freebetu o wysokości 49 zł lub 99 zł w zasadzie wystarczy postawić dwa kupony, które nie będą się pokrywały. Stawka tych kuponów wynieść musi dokładnie 49 zł lub 99 zł (stawka uzależnia wysokość freebetu), a kurs minimalny musi osiągnąć poziom co najmniej 2.5. Kupony mogą być SOLO lub AKO, nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Za zagranie dwóch kuponów za 49 zł otrzymamy freebet o wysokości 49 zł, a w przypadku postawienia dwóch kuponów za 99 zł otrzymamy freebet o wysokości 99 zł. Zgarnąć można aż 3 takie freebety, a więc do promocji kwalifikować się będzie sześć kuponów. Freebety można rozporządzić w dowolny sposób (obowiązują na całą ofertę), a pojawią się one w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. Ograniczona jest ona czasowo do jutra (19.05) do godziny 21:15.

Odbierz cashback do 600 zł z kodem TYPERVIP

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP