Poniedziałek przez większość postrzegany jest po macoszemu jako zło koniecznie z wielu względów. Kończy on weekend, co oznacza powrót do pracy, ma dość często złą aurę i bardzo kiepski pijar w szeroko pojętej popkulturze. Aby odwrócić nieco tę tendencję, z ofertą nowej promocji wychodzi do nas bukmacher Fortuna. Oferuje on dla graczy typujących zdarzenia Live, zwrot pieniędzy w przypadku klasycznego “jednego, który nie wszedł”.

Poniedziałkowy farciarz na Fortunie

Fortuna znana jest z dobrych stawek, szerokiej oferty i interesujących promocji. Stawia to tego bukmachera w czołówce najlepszych bukmacherów w Polsce. Nie inaczej jest w przypadku oferty “Poniedziałkowy farciarz na Fortunie”, która nawiązuje do najpopularniejszych wśród typerskich społeczności fraz, w tym przypadku złorzeczenia temu jednemu zdarzeniu, które popsuło cały kupon. Dzięki promocji nadarza się okazja, na odkucie. Bez względu na rodzaj obstawianej dyscypliny, po spełnieniu warunków promocji otrzymamy na konto bonus. 

Podczas każdego poniedziałku sierpnia, obstawiając min. 4 zdarzenia Live za minimum 50 zł mamy szansę otrzymania zwrotu stawki w postaci punktów FKP na konto bonusowe. Promocja dotyczy zdarzeń rozstrzygniętych najpóźniej do godz. 9:00 we wtorek po zakończeniu promocji. Jeśli dokładnie jedno zdarzenie z kuponu będzie przegrane, otrzymamy bonus. Warto zaznaczyć, że bukmacher ten oferuje korzystny bonus powitalny Fortuna, który zapewnia między innymi bonus bez depozytu w wysokości 20 zł.

Zarejestruj konto u bukmachera Fortuna i odbierz darmowe bonusy!

Odbieram 20 PLN bez depozytu