Zazwyczaj poniedziałkowa oferta nie zachęca do obstawiania. Przeważnie odbywa się w ten dzień mało meczów. Zmienić jednak można podejście, ze względu na nową promocję bukmachera Superbet.

Poniedziałkowy bonus 50 zł od Superbet

Pomimo tego, że trudno jest w pierwszy dzień tygodnia znaleźć ciekawe spotkania, tak tym razem jest nieco inczej. Dosyć dwa wyrównane spotkania zapowiadają się w angielskiej Premier League. O godzinie 19 rozpocznie się mecz Everton – Crystal Palace. Gospodarze przegrali 3 ostatnie swoje spotkania, z kolei goście grają mocno w kratkę. Później czeka nas jeszcze mecz Wolves – West Ham. Trudno jest określić, którą z tych drużyn należy uznać za faworyta. Drużyna z Wolverhampton jest na 13 miejscu w lidze. Z kolei ekipa z Londynu okupuje 6 miejsce. Co ciekawe w przypadku zwycięstwa gości, wskoczą oni aż na 4 lokatę.

Poza emocjami na angielskich boiskach, odbędą się również spotkania w polskiej i hiszpańskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Na naszym krajowym podwórku, czekają nas aż 4 spotkania. Jeżeli chodzi o LaLigę, to FC Barcelona będąca zdecydowanym faworytem, podejmie u siebie Valladolid. Warto dodać, że w ekipie gości znaczna ilość zawodników zmaga się z kontuzją. Jedno jest pewne – ten poniedziałek zapowiada się naprawdę ciekawie.

W celu otrzymania bonusu w wysokości 50 zł, należy w pierwszej kolejności taką samą kwotę wpłacić. Następnie należy postawić kupon ze stawką 50 zł – pojedynczy lub AKO. Co istotne, kurs na każde zdarzenie musi wynosić co najmniej 1.60. Kluczowym aspektem otrzymania bonusu, jest to, że zakład musi zostać rozliczony tego samego dnia przed północą. W innym przypadku nie spełnione zostaną warunki promocji. Jeżeli poprawnie postawimy kupon, to w ciągu 48 godzin otrzymamy bonus. Będzie on ważny przez 7 dni.