Weekend przepełniony emocjami dobiegł końca. Byliśmy świadkami między innymi El Clasico, w którym górą byli Królewscy. Doszło również do starcia Liverpoolu z Manchesterem City, a także derbów Francji, które zakończyły się skromnym zwycięstwem Paris Saint-Germain. To jednak nie koniec, gdyż rozgrywki piłkarskie trwają w najlepsze. W dzisiejszej ofercie mamy chociażby starcie Villarealu z Osasuną. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 30 pln bonusu w razie  przegranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Poniedziałkowe godziny mistrzów

Poniedziałkowe oferty zazwyczaj nie są aż tak szerokie i ciekawe jak te weekendowe, ale nadal każdy może znaleźć coś dla siebie. W ramach włoskiej ekstraklasy Sampdoria podejmie drużynę Nicoli Zalewskiego, stołeczną Romę. Początek meczu już o 18:45. Nieco później Lecce zmierzy się z Fiorentiną. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 30 pln w punktach FKP w razie przegranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 17.10.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon na żywo za minimum 30 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo, AKO lub Maxikombi. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 24h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma bonus 30 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours i obowiązywać będzie w każdy poniedziałek października w godzinach 18:00-20:00!