Ostatni ligowy weekend przed Mundialem dobiegł końca. Byliśmy świadkami między innymi porażki Manchesteru City z Brentford czy emocjonującej końcówki starcia Manchesteru United z Fulham. Rozgrywki piłkarskie za kilka dni przeniosą się na szczebel międzynarodowy. To wszystko rzecz jasna za sprawą Mundialu. W dzisiejszej ofercie mamy mniej popularne ligi europejskie. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 30 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Poniedziałkowa dokładka – 30 pln bonusu

Poniedziałkowe oferty zazwyczaj nie są aż tak szerokie i ciekawe jak te weekendowe, ale nadal każdy może znaleźć coś dla siebie. W ramach ATP Finals druga rakieta świata – Stefanos Tsitsipas, zmierzy się z Novakiem Djokovicem. Początek meczu już o 21:00. Nieco później będziemy świadkami hokejowego starcia w lidze NHL, gdzie Ottawa Senators podejmą New York Islanders. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 30 pln w punktach FKP do wygranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 14.11.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon na żywo za minimum 30 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 3.00. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 24h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 30 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours.