Zakończyliśmy kolejny weekend wypełniony po brzegi futbolem. Byliśmy świadkami między innymi porażki Wolves z Manchesterem City czy emocjonującej końcówki starcia Manchesteru United z Arsenalem. Rozgrywki piłkarskie jednak nie zwalniają tempa. W dzisiejszej ofercie mamy pozostałe mecze obecnych kolejek topowych lig. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 30 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Poniedziałkowa dokładka – 30 pln bonusu

Poniedziałkowe oferty zazwyczaj nie są aż tak szerokie i ciekawe jak te weekendowe, ale nadal każdy może znaleźć coś dla siebie. W ramach La Liga Valencia zmierzy się z Almerią. W ostatnim meczu 21 kolejki Premier League zobaczymy małe derby Londynu, w których Fulham zagra z Tottenhamem. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 30 pln w punktach FKP do wygranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 23.01.2023, w godzinach 19:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon na żywo za minimum 30 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO. Całkowity kurs kuponu musi wynieść co najmniej 3.00. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 24h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 30 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Dotyczy jedynie oferty przedmeczowej.