W grze o europejskie puchary wciąż pozostają aż 4 polskie drużyny, co pomimo wczesnej fazy kwalifikacji do poszczególnych rozgrywek, może jednak niektórych zgryźliwych kibiców dziwić. Zwłaszcza biorąc pod uwagę historie rywalizacji drużyn z Polski w kwalifikacjach w ostatnich latach. Nie zmienia to faktu, że Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin i Śląsk Wrocław mają szanse zakwalifikować się do europejskich rozgrywek, a co za tym idzie, podnieść swój prestiż i zapewnić wpływy do kasy klubowej. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher forBet, który za każdą bramkę strzeloną przez wymienione wyżej zespoły oferuje freebety.

Polskie gole! Typuj europejskie puchary za 89 PLN.

Liga Mistrzów i Liga Konferencji Europy. O awans do tych rozgrywek powalczą już niedługo odpowiednio Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin i Śląsk Wrocław. Patrząc po klasie rywali, z którymi przyjdzie się zmierzyć naszym zespołom walczącym o Ligę Konferencji Europy, szanse na awans są całkiem duże, jednak jak powszechnie wiadomo, w Europie nie ma już słabych drużyn, a respektować należy każdego rywala. Dlatego od zespołów z Częstochowy, Szczecina i Wrocławia oczekujemy pełnego zaangażowania i koncentracji.

Ze zdecydowanie silniejszym rywalem zmierzy się w eliminacjach Ligi Mistrzów Legia Warszawa, która w przypadku awansu do półfinału trafi na zwycięzcę pary Dinamo Zagrzeb/Omonia Nikozja. Oczywiście wcześniej należy uporać się jednak z estońską Tallinną FC Florą, z którą Legioniści zagrają w ćwierćfinale. Legalni bukmacherzy nie dają klubowi z Estonii w meczu na Łazienkowskiej zbyt wielkich szans, gdyż kursy na zwycięstwo Flory wahają się w granicach 13.0.


Promocja od forBet trwa od 19.07 do 21.07. Aby otrzymać freebety należy postawić kupon za dokładnie 89 zł z oferty przedmeczowej Ligi Mistrzów i/lub Ligi Konferencji Europy z co najmniej 3 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Za każdą bramkę strzeloną przez polskie kluby rywalizujące w kwalifikacjach otrzymamy freebet w wysokości 5 zł. Stawiając kupon warto skorzystać z kodu promocyjnego forBET, który zapewnia wiele korzyści.

Kod TYPERVIP umożliwia odbiór wyjątkowego bonusu powitalnego od forBET!

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP