W pierwszym spotkaniu na tegorocznych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej nasza kadra narodowa podejmować będzie południowych sąsiadów – Słowację. Mecz jest szalenie istotny, bowiem w dalszej perspektywie może rozstrzygać nawet o awansie z grupy, tym samym biało-czerwonych czeka nie lada wyzwanie. Polska, zajmująca 21 miejsce w rankingu UEFA, prowadzona jest przez świeżo zatrudnionego selekcjonera – doświadczonego zawodnika, Paulo Sousę. Z drugiej strony, Słowacja, której selekcjonerem jest Stefan Tarkovič, plasuje się we wspomnianym rankingu na miejscu 36. Mecz, którego początek planowany jest na godzinę 18:00, z trybun w Petersburgu obejrzy niemalże 34 tysiące kibiców.

Polska – Słowacja – mecz na Euro 2020

Starcie zaplanowane jest na poniedziałek w dniu 14.06.2021, a rozegrane zostanie na Gazprom Arena w Petersburgu. Pomimo pojemności wynoszącej 68 tysięcy miejsc, na obiekcie, ze względu na panujące obostrzenia,  zobaczymy około połowę kibiców. Na boisku powinniśmy zobaczyć najpewniejszych i najlepszych zawodników obu ekip – mowa tu o chociażby Robercie Lewandowskim z jednej strony, czy Marku Hamsiku z drugiej. Ten ostatni nadal leczy drobny uraz łydki, ale raporty kontuzji są zgodne – słynny pomocnik, reprezentujący niegdyś barwy SSC Napoli, powinien zagrać w meczu z Polską. Ostatnim meczem na eliminacjach do Euro pomiędzy wspomnianymi krajami było spotkanie w 1995 roku, które zakończyło się wynikiem 4:1 na korzyść Słowaków.

Polska vs Słowacja – typy

Rzecz jasna oferta bukmacherska będzie uzupełniana na bieżąco, a najwięcej propozycji można znaleźć w dzień meczu. Typy bukmacherskie na ten mecz są zróżnicowane. Pierwszy mecz obu reprezentacji na zbliżającym się Euro 2020 z pewnością przyniesie sporo emocji, zdecydowanych i ostrych zagrań oraz być może nieco bramek. Zawodnicy nie będą się oszczędzać, ponieważ walczą o prestiż międzynarodowy, a także chcą zaprezentować się indywidualnie przed publicznością z całego świata. Typów bukmacherskich na mecz Polska – Słowacja jest naprawdę sporo, a skupiają się one przede wszystkim na ilości bramek, żółtych kartek oraz zwycięzcy. Tym samym warto przyjrzeć się przede wszystkim wspomnianym propozycjom. Jakie są najciekawsze kursy bukmacherskie na mecz Hiszpania – Portugalia?

Polska – Słowacja – zakłady bukmacherskie

Kto jest faworytem w tym spotkaniu? Legalni bukmacherzy są zgodni – większe szanse na zwycięstwo ma Polska, na którą kurs wynosi około 1,90. Kurs na rywali, a więc na Słowację, to mniej więcej 4,55. W ostatnich pięciu meczach aż trzykrotnie padały minimum 2 bramki, warto tym samym rozważyć zakład na +1,5 gola w meczu –  w tym przypadku kurs to średnio 1,40. Bardzo ciekawą propozycją jest klasyczny btts (both team to score) – kurs na to, że strzeli zarówno Polska, jak i Słowacja, to średnio 1,95. Mecz powinien być otwarty, a drużyny zapewne zagrają ofensywnie od samego początku. Rywalizacja będzie zacięta od samego początku, w związku z tym można rozważyć typ, według którego gol padnie w każdej połowie – kurs około 1,95.  Jak widać, oferta naprawdę jest szeroka i ciekawa – warto tym samym rozważyć założenie konta u któregoś z bukmacherów i w związku z tym odebrać bonusy bukmacherskie.

Polska vs Słowacja – transmisja – gdzie obejrzeć?

Mecz, który odbędzie się 14.06.2021 o godzinie 18:00, będzie można obejrzeć w TV na kanałach TVP 1, TVP Sport, CT sport, ARDStudio w TVP 1 rozpocznie się już o 17:25, a więc najbardziej niecierpliwych kibiców zapraszamy do zasiadania przed odbiornikami na ponad pół godziny przed rozpoczęciem spotkania.