Od rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Katarze dzielą nas już tylko dwa miesiące i dwa mecze reprezentacji Polski podczas wrześniowego zgrupowania. W jego trakcie biało-czerwoni zmierzą się z Holandią i Walią. Poprzednie mecze z tymi rywalami w Lidze Narodów zakończyły się pozytywnymi rezultatami, dlatego oczekujemy, że podobnie będzie i tym razem. Z podobnego założenia wychodzi bukmacher Betfan, który na okazję tych spotkań przygotował złożoną i atrakcyjna ofertę promocyjną.

Polska z Holandią tym razem po zwycięstwo?

W poprzednim starciu z Holendrami Polacy wygrywali już w pewnym momencie 2:0, ale z powodu głupich błędów w obronie rezultatu tego nie udało im się obronić. Rywale doszli na 2:2, a w doliczonym czasie meczu mogli i powinni podwyższyć prowadzenie na 3:2. Z rzutu karnego nie trafił wówczas jednak Memphis Depay. Dlatego też mecz zakończył się podziałem punktów. Podczas czwartkowego spotkania, mimo faktu gry na PGE Narodowym, to Holendrzy zdaniem najlepszych bukmacherów będą faworytami. Podopieczni Louisa van Gaala to jedna z najlepszych reprezentacji na świecie i na pewno będą chcieli to 22 września w Warszawie udowodnić.

Przed meczem z Oranje mamy wszelkie podstawy ku temu, by wierzyć, że biało-czerwonym uda się ugrać korzystny rezultat. W znakomitej formie są, chociażby Robert Lewandowski i Piotr Zieliński, który liderują w tym sezonie odpowiednio FC Barcelonie i Napoli. Obaj reprezentanci Polski regularnie strzelają bramki, asystują, a ich zespoły kompletują kolejne zwycięstwa. Dość powiedzieć, że zarówno Napoli, jak i Duma Katalonii są wciąż niepokonane w swoich ligach. Liczymy, że tak dobrą formę w klubach przełożą oni także na mecze reprezentacyjne z Holandią i Walią. Typy na to, a także wiele innych spotkań znajdziecie w naszej zakładce typy dnia.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa do 22 września godz. 20:45. Należy postawić kupon za dokładnie 19, lub 99 zł na Polskę, korzystając z tego linku. Następnie dołożyć do niego na kuponie trzy inne zdarzenia z kursem minimalnym 1.40. Maksymalna wygrana z kuponu nie może przekroczyć 2280 zł. Możemy wybrać dwa wariant promocji. Zagrać można optymistycznie na zwycięstwo Polski. Wówczas bukmacher rozliczy nam zdarzenie na mecz Polska – Holandia z kursem 6.00. W przypadku remisu lub porażki kupon będzie przegrany.

W drugim wariancie W przypadku zwycięstwa Polski w regulaminowym czasie gry bukmacher rozliczy wygraną po normalnym kursie, a do konta bonusowego doliczy połowę stawki kuponu – 10 lub 50 zł — niezależnie od wyniku pozostałych meczów na kuponie. Jeśli mecz zakończy się remisem lub porażką, zdarzenie zostanie rozliczone po kursie 1.00. Jeśli pozostałe zdarzenia weszły, kupon będzie wygrany. Koniecznie podczas zakładania konta u tego bukmachera wykorzystajcie nasz kod promocyjny Betfan.

warunki-promocji-betfan