Doczekaliśmy się! Już dzisiaj swoje pierwsze spotkanie w ramach EURO 2020 rozegrają Biało-Czerwoni. Turniej trwa od piątku i nie można powiedzieć, że brakuje w nim emocji. Wczoraj byliśmy świadkami bardzo ciekawego meczu Holandii z Ukrainą, który ostatecznie zakończył się rezultatem 3:2. Zobaczyliśmy również już pierwszą niespodzianką, jaką było bez dwóch zdań zwycięstwo Finlandii z Danią. Oczywiście całe spotkanie miało bardzo nieprzyjemną otoczkę w postaci problemów zdrowotnych gwiazdy duńskiej reprezentacji – Christiana Eriksena. Całe szczęście wiemy już, że stan piłkarza Interu Mediolan jest dobry i po niezbędnych badaniach wróci do gry. Z racji meczu Reprezentacji Polski dostępny jest nowy bonus Betfan, dzięki któremu na naszym kuponie Polacy na pewno będą wygrani, niezależnie od rzeczywistego rezultatu.

POLSKA GUUUROM!

Równo o godzinie 18 rozpocznie się starcie Biało-Czerwonych z drużyną Słowacji. Mecz odbędzie się na Gazprom Arena w Petersburgu, a sędzią głównym będzie Ovidiu Hategan pochodzący z Rumunii. Pierwszy mecz Polaków na EURO 2020 będzie bardzo ważny z perspektywy całego turnieju. Jeżeli nasza kadra chce cokolwiek osiągnąć na tym turnieju to bezwzględnie muszą w dzisiejszym meczu zdobyć komplet punktów. Pamiętajmy, że jesteśmy w grupie z silną Hiszpanią oraz nieobliczalną Szwecją. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie, to wyjdziemy na nie w roli faworyta. Nic dziwnego, ponieważ personalnie mamy o wiele lepszą kadrę niż Słowacja. Bez wątpienia wielkie nadzieje będą pokładane w umiejętnościach naszego kapitana – Roberta Lewandowskiego, z którym to swoją drogą znajdziemy pewnie dużo typów bukmacherskich na dziś. Kursy na zwycięstwo Polaków wahają się w okolicach 1.85-1.95. Pokazuje to jedynie, że również analitycy poszczególnych bukmacherów dają nam większe szanse w dzisiejszym meczu. Miejmy nadzieje, że to spotkanie wejdzie po kursie, a my będziemy mogli cieszyć się z trzech punktów na początek turnieju.

Trzy godziny później, względem rozpoczęcia meczów Polaków usłyszymy pierwszy gwizdek na Estadio de La Cartuja w Sewilli, gdzie zmierzą się ze sobą pozostałe drużyny z naszej grupy czyli oczywiście Hiszpania i Szwecja. Podopieczni Luisa Enrique są niewątpliwym faworytem do wygrania naszej grupy. Nie mniej jednak, w dniu dzisiejszym staną przed całkiem sporym wyzwaniem, albowiem szwedzka drużyna ma kilku klasowych zawodników. W ramach przygotowań do EURO 2020, Hiszpania rozegrała dwa mecze towarzyskie – z Portugalią oraz Litwą. Spotkanie z Portugalczykami zakończyło się bezbramkowym remisem, a z kolei drugi swój mecz pewnie wygrali 4:0. Jeżeli chodzi o Szwedów to w ostatecznych przygotowaniach postawili sobie poprzeczkę nieco niżej niż ich dzisiejsi rywale. Zagrali z Finlandią, którą pokonali 2:0 oraz Armenią, gdzie wygrali 3:1. Polscy bukmacherzy widzą wyraźnego faworyta w Hiszpanach, a kurs na ich wygraną oscyluje w granicach 1.40.

Bukmacher Betfan oferuje nam w dniu dzisiejszym możliwość postawienia na Polaków bez ryzyka, przez co niezależnie od rzeczywistego rezultatu mecz Polaków zostanie rozliczony jako ich zwycięstwo. W celu wzięcia udziału w promocji należy postawić kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej trzy zdarzenia, w tym jednym z typów musi być wygrana Polaków nad drużyną Słowacji. Gracz musi zadbać aby łączny kurs kuponu wyniósł minimum 4.00. Pamiętajmy, że promocja obejmuje jedynie zakład pre-match, więc niemożliwym jest skorzystanie z bonusu po godzinie 18:00. Ponadto, zwycięstwo należy zagrać z ,,zakładów specjalnych” a nie ze zwykłej oferty na dzień dzisiejszy. Kupon musimy postawić za dokładnie 99 zł i musi on zostać rozliczony do końca dzisiejszego dnia (14.06.21r. godz 23:59). Po spełnieniu powyższych warunków typ na wygraną Polski odgórnie traktowany będzie jako wygrany, więc jeżeli wejdą nam pozostałe typy będziemy mogli cieszyć się swoją wygraną.

Odbierz bonus na start rejestrując się z kodem TYPERVIP

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP