W sobotę 18.09 o godzinie 17:30 Polacy zmierzą się ze Słowenią w półfinale Mistrzostw Europy w siatkówce. Słowenia jest rywalem, z którym Biało-Czerwonym zawsze ciężko się gra. Wierzymy jednak, że w meczu o tak wysoką stawkę staną oni na wysokości zadania i zameldują się w finale. Z promocją na okazję tego meczu wystartował bukmacher Betfan.

POLSKA GUUUROM

Słowenia trudnym rywalem

Z ostatnich 5 pojedynków z Polakami, to Słoweńcy aż 3 razy byli górą. Podczas tegorocznych Mistrzostw Europy radzili oni sobie jednak ze zmiennym szczęściem, przegrywając pojedynki z Czechami i Włochami. Polacy w trakcie turnieju wygrali wszystkie swoje spotkania i do półfinału podchodzą z optymizmem. Faworytem tego starcia zdaniem najlepszych bukmacherów są Biało-Czerwoni, na których kurs wynosi ok. 1.20.

Niewiadomą pozostaje przyszłość Vitala Heynena po zakończeniu turnieju. Belg w wywiadach zasugerował, że jego kontrakt się kończy, a do tej pory nie otrzymał propozycji przedłużenia go. Pod jego wodzą Polacy prezentują bardzo wysoki poziom sportowy i utrata tak cenionego szkoleniowca może być bolesna.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa w dniach 16.09-18.09 do godziny 17:30. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon z przynajmniej 4 zdarzeniami. Musi on także zawierać zakład na wygraną Polaków z kursem 1.40. z tego linku. Minimalny kurs kuponu to 5.50. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do końca 19.09. Zdarzenie Polska – Słowenia będzie traktowane jako z góry wygrane bez względu na jego wynik. Jeśli pozostałe zdarzenia z kuponu okażą się wygrane, wygrana z kuponu zostanie przypisana do naszego konta. Bukmacher ma w swojej ofercie również kod promocyjny Betfan. Dzięki niemu zyskamy możliwość skorzystania z korzystnego bonusu powitalnego.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]