To już dzisiaj! Mecz o wszystko Biało – Czerwonych na Euro. Zadanie trudne, ale w piłce nie ma rzeczy niemożliwych. Przeciwko naszym Orłom stanie La Furia Roja, jednak jak pokazali Szwedzi i wczoraj Szkoci, nie zawsze faworyt taki straszny. Jest to idealna okazja, aby skorzystać z bonusu powitalnego Betfana!

POLSKA GUUUROM! W BETFAN 'WYGRYWAMY’ Z HISZPANIĄ

Niestety nie tak jak byśmy tego chcieli zaczęły się dla nas te Mistrzostwa Europy. Rola faworyta w spotkaniu zdaje się nie dodawać nam skrzydeł. Może więc lepiej pójdzie nam grając z pozycji underdoga. Przed Polską spotkanie z faworyzowaną Hiszpanią. Zapowiada się niezwykle ciężkie 90 minut. Jednak niech nikt nie skreśla naszych chłopców. Oni dziś wyjdą walczyć. I to nie o jeden punkt, ale o całe trzy!

O godzinie 21:00 Estadio La Cartuja w Sewilli będzie świadkiem ciekawego starcia. I wszyscy mamy zdarzenie, że lokalna społeczność będzie bardzo niezadowolona z gry swoich rodaków. A nie jest to wcale niemożliwe. Hiszpanie mieli na tyle duże problemy z pokonaniem szwedzkiej defensywy, że po pierwszej kolejce fazy grupowej ich statystyka strzelonych bramek wynosi dokładne, okrągłe zero.

My mamy nadzieję, że granie z nożem na gardle wyciśnie z naszych chłopców ponadprzeciętne umiejętności i pokażemy Hiszpanom na co stać polską piłkę. Tegoroczne mistrzostwa zdają się być przychylne dla ekip, na które mało kto stawia. Miejmy nadzieję, że Bogowie Euro spojrzą na Biało – Czerwonych dzisiaj dobrym okiem! A jeśli tak, to warto skorzystać z oferowanego przez Betfana bonusu na ten mecz.

Aby móc wziąć udział w promocji bukmacherskiej Betfana należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest zawarcie kuponu na minimum trzy zdarzenia. Jednym z nich musi być typ na zwycięstwo Biało – Czerwonych z Hiszpanią wybrany z zakładki ZAKŁADY SPECJALNE. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 5.0, a postawić go należy za dokładnie 59 zł. Dodatkowo wszystkie znajdujące się na nim zdarzenia muszą zostać rozliczone do 19.06 do godziny 23:59. Do promocji zaliczają się kuponu postawione do 19.06 do godziny 21:00. Każdy gracz skorzystać z tego bonusu może tylko raz. Dodatkowo pamiętać należy, że aby wziąć udział w promocji, środki za które postawimy kupon nie mogą pochodzić z salda bonusowego.

Spełnienie powyższych warunków pozwala skorzystać nam z oferty bonusowej. Mecz Polska – Hiszpania na takim kuponie zostanie rozliczony jako zdarzenie trafione, niezależnie od realnego wyniku spotkania.

POLSKA NA PEWNO WYGRA Z HISZPANIĄ U BETFANA!

Rejestruję się i odbieram bonusy