Mistrzostwa Europy zaczęły się dla Biało – Czerwonych klasycznie. Dlatego też spotkanie z Hiszpanią będzie dla podopiecznych Paulo Sousy meczem o wszystko. Na tę okazję ciekawą promocję bukmacherską przygotowała dla nas Fortuna. Stawiając na bramkę w meczu z Hiszpanami, w przypadku bramki dla Polaków otrzymamy bonus w wysokości 50 zł.

Polska Gola. Gwarantowany bonus 50 zł

Historia pojedynków Polaków z Hiszpanami to nieustające pasmo porażek Biało – Czerwonych z jednym wyjątkiem. W 1980 roku Polacy wygrali towarzyskie spotkanie z La Roją 2:1. Od tamtej pory w ostatnich 3 pojedynkach z tym rywalem, bilans naszych to 11 bramek straconych i zaledwie 1 strzelona. Podobnie rysuje się rzeczywistość Polaków podczas tego Euro. Jeśli nie wywalczymy choćby punktu w meczu z Hiszpanią, tracimy szanse na awans do rundy pucharowej.

La Roja w pierwszym spotkaniu na tegorocznym Euro zaledwie zremisowała ze Szwecją, więc do spotkania z Polakami zapewne podejdzie niezwykle zmotywowana i głodna bramek.

Mimo słabego spotkania ze Słowacją, nie należy zapominać, że w składzie mamy obecnie najlepszego napastnika na świecie – Roberta Lewandowskiego. Lider Bayernu Monachium niekiedy w pojedynkę jest w stanie rozprawić się z rywalami. Mamy nadzieję, że w spotkaniu z Hiszpanią otrzyma swoje szanse na bramkę i mecz nie skończy się dla nas bolesną porażką.

Sprawdź ranking bukmacherów

Aby otrzymać bonus należy postawić na kuponie prematch typ 2 drużyna strzeli gola/Tak i liczyć na bramkę strzelona przez Biało – Czerwonych. Jeżeli Polacy znajdą drogę do siatki rywali, bez względu na inne zakłady na kuponie, otrzymamy bonus 50 zł. Należy pamiętać, że inne zakłady związane z liczbą goli Polaków nie będą brane pod uwagę. 

Pamiętajcie, że bukmacher Fortuna oferuje także bonus powitalny, zawierający wiele korzyści!

Odbieram 20 PLN bez depozytu