Już dzisiaj, 24 marca, reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się ze Szkocją w ramach meczu towarzyskiego. Za sterami kadry od niedawna zasiada Czesław Michniewicz i będzie to dla niego debiutanckie spotkanie. Szkoci są w doskonałej dyspozycji – wszystkie z ostatnich pięciu spotkań wygrali. Polacy z całą pewnością nawiążą walkę, tym samym zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus w wysokości 25 pln za niezachowanie czystego konta przez biało-czerwonych w starciu ze Szkotami. Jak skorzystać z promocji?

Polska bez straty gola – wygrana lub bonus 25 pln

Wspomniany mecz będzie ważnym sprawdzianem przed finałem baraży dla reprezentacji Polski. Nasza kadra zmierzy się w nich ze zwycięzcą pojedynku Czechy – Szwecja. Do starcia ze Szkotami gotowi są w zasadzie wszyscy najważniejsi zawodnicy – Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, czy będący w doskonałej dyspozycji Arkadiusz Milik. Czy biało-czerwoni są w stanie zachować czyste konto? Bukmacher Fortuna oferuje bonusowe 25 pln za odwrotny obrót spraw. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna.

W dniu 24.03.2022 należy postawić zakład na to, że reprezentacja Polski nie straci gola w meczu towarzyskim ze Szkocją (numer oferty 8973). Na kuponie mogą znaleźć się inne typy. Zakład musi być zawarty z oferty przedmeczowej w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Minimalna stawka musi wynieść 50 pln. Jeżeli Polska straci gola gracz otrzyma 25 pln w punktach FKP. Bonus trafi na konto graczy w dniu 25.03.2022. Dla bonusu znaczenie ma tylko rozstrzygnięcie wspomnianego zdarzenia.

[blok_bonus]