To właśnie dzisiaj czekają na nas ogromne emocje związane z najważniejszym meczem Biało-Czerwonych na EURO 2020. O godzinie 18:00 zmierzymy się ze Szwecją w meczu o wszystko dla naszej Reprezentacji. Tylko zwycięstwo może dać nam awans, dlatego też z nowym bonusem forBET na wygraną Polaków postawić można bez ryzyka. Bukmacher mocno wierzy w naszą kadrę, a w razie potknięcia daje możliwość otrzymania zwrotu stawki. Idealna promocja na tak ważny dzień!

POLSKA BEZ RYZYKA

Godzina 18:00, Gazprom Arena w Petersburgu, pierwszy gwizdek Michaela Olivera, a także wielkie emocje polskich kibiców. Właśnie takie okoliczności czekają na nas już za kilka godzin, podczas meczu ze Szwedami. Po korzystnych rozstrzygnięciach w innych grupach reprezentacja Szwecji w zasadzie może zagrać sobie dzisiaj na luzie, ponieważ są już pewni awansu z naszej grupy i to niezależnie od końcowego rezultatu. Trochę inaczej sytuacja prezentuje się w naszym przypadku, ponieważ dla Biało-Czerwonych nawet remis oznaczać będzie porażkę. Tylko zwycięstwo może sprawić, że pozostaniemy na Mistrzostwach Europy i zagramy w fazie pucharowej. Co ciekawe, nadal mamy szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie, jednakże do tego potrzebowalibyśmy odpowiedniego rezultatu w meczu Hiszpania – Słowacja.

Polscy bukmacherzy kursy na dzisiejsze spotkanie wystawili bardzo wysokie: ok. 2.70 na zwycięstwo Polski, 3.40 na remis oraz 2.75 na zwycięstwo Szwecji. Trzeba przyznać, że jeżeli komuś udałoby się poprawnie wytypować rezultat tego spotkania to znacznie powiększył by on swój budżet. Jeżeli chodzi o sam mecz to trudno określić kto tutaj będzie faworytem. Na pewno Polakom bardziej będzie zależało na wygranej, przez co niewykluczone jest, że będą kontrolować oni przebieg spotkania. Pozostaje pytanie jakie są ambicje Szwedów? Czy zadowoli ich wyjście z grupy, czy jednak będą za wszelką cenę zająć pierwsze miejsce? Nie znamy jeszcze składów na ten mecz, a zatem nie wiemy jakie będzie podejście trenera naszych dzisiejszych rywali – w końcu ma możliwość, aby chociaż część zawodników odpoczęła przed fazą pucharową. Pewne jest tylko, że na pewno będziemy świadkami naprawdę dobrego meczu. Warto sprawdzić, czy pojawiły się jakieś Typy Dnia związane z tym meczem.

Skorzystanie z zakładu bez ryzyka na zwycięstwo Polski z bukmacherem forBET jest naprawdę proste. Wystarczy postawić kupon SOLO za dokładnie 119 zł lub 249 zł, który obejmować będzie jedynie zakład na zwycięstwo Biało-Czerwonych w meczu ze Szwecją. Pamiętajmy, aby zakład został postawiony przed rozpoczęciem spotkania tj. przed godziną 18:00. W przypadku remisu albo zwycięstwa Szwedów bukmacher przyzna nam na konto bonusowe zwrot postawionej stawki. W celu przeniesienia środków z bonusu na depozyt należy obrócić nim trzykrotnie po kursie minimalnym 2.00 za pomocą kuponu AKO z minimum dwoma zdarzeniami (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.20). Na wykorzystanie bonusu mamy czternaście dni.

Odbierz 2000 PLN na start z kodem TYPERVIP

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP