Po zaledwie tygodniowej przerwie od europejskich pucharów, wszyscy kibice i typerzy doczekali się spotkań rewanżowych w ramach półfinałowych starć. Z tego też powodu, dostępny jest nowy bonus od Betfan, podobnym do zakładu bez ryzyka. Spełniając stosowne warunki, wskazane przez bukmachera, możemy w przypadku niepowodzenia odzyskać utraconą stawkę. Wszyscy ci, którzy planowali zagrać jakikolwiek mecz Ligi Mistrzów lub Ligi Europy w tym tygodniu powinni zainteresować się wspomnianą promocją.

PÓŁFINAŁY PUCHARÓW BEZ RYZYKA

Pierwsze półfinałowe spotkanie rewanżowe odbędzie się już dzisiaj, a zmierzą się w nim Manchester City i Paris Saint Germain. W nieco bardziej komfortowej sytuacji są gospodarze, którzy wygrali pierwsze spotkanie na wyjeździe 1:2. W konsekwencji tego, to zespół z Paryża bardziej będzie musiał naciskać, co jak wiadomo różnie może się skończyć. Obie ekipy to absolutny top, jeżeli chodzi o najlepsze europejskie kluby piłkarskie, a zatem czeka nas niesamowicie ciekawe spotkanie. Drugie spotkanie rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów odbędzie się jutro (05.05), a będzie to starcie londyńskiej Chelsea i Realu Madryt. W pierwszym meczu padł remis 1:1 i mimo wszystko w nieco lepszej sytuacji znajduje się drużyna ze stolicy Anglii, z uwagi na fakt bramki zdobytej na wyjeździe i brak konieczności odrabiania strat. Typów bukmacherskich na te spotkania szukajcie na naszej stronie.

Z kolei jeżeli chodzi o rewanżowe spotkania w ramach półfinału Ligi Europy, to oba z nich odbędą się już w ten czwartek (06.05). Praktycznie pewny awansu do finału jest Manchester United, który na Old Trafford zdemolował Romę aż 6:2. Oczywiście wiadomo, że zdarzały się już takie mecze, kiedy straty nawet tak duże były odrabiane. Z pewnością bardziej ciekawe spotkanie czekać na nas będzie w Londynie, gdzie miejscowy Arsenal zmierzy się z hiszpańskim Villarealem. Kanonierzy w pierwszym meczu musieli uznać wyższość swoich rywali, co przełożyło się na końcowy rezultat 2:1. Muszą zatem oni gonić wynik w rewanżu, aczkolwiek optymizmem może ich napawać fakt zdobytej bramki na wyjeździe i zaledwie jednobramkowa strata.

Najważniejszym warunkiem, który umożliwi nam odebranie zwrotu postawionej stawki w przypadku przegranego zakładu, jest jego zawarcie przez aplikacje mobilną legalnego bukmachera Betfan. Zagraj kupon za dokładnie 99 lub 299 zł, na którym znajdą się co najmniej trzy zdarzenia (każde kurs min. 1.20), w tym co minimum jedno dotyczące któregoś ze spotkań półfinałowych europejskich pucharów. Jeżeli nie wejdzie ci tylko jedno spotkanie, otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu, który wymaga jednokrotnego obrotu po kursie 3.80. Ważne, aby koniecznie zagrać za całą stawkę bonusu. Kupon koniecznie musi zostać rozliczony 6 maja do godziny 23:59.

Zyskaj bonus na start rejestrując się z kodem TYPERVIP

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP