Tegoroczny turniej mistrzostw Europy nieubłaganie zmierza ku końcowi. Już jutro rozpoczną się mecze półfinałowe i tym samym poznamy pierwszego finalistę. Każdy najlepszy bukmacher w Polsce nie odpuści sobie przygotowania z tej okazji specjalnej promocji. Tak jest na pewno w przypadku BETFAN, który to przygotował dosyć niecodzienną promocję. Po spełnieniu odpowiednich warunków, otrzymamy freebety za poszczególne zdarzenia związane z półfinałowymi spotkaniami EURO 2020. Co ciekawe, za jedno wydarzenie otrzymać można nawet 1000 zł, a nie można stwierdzić że jest ono niemożliwe. Bonus BETFAN skierowany jest do wszystkich jego użytkowników, jak również do osób które w odpowiednim czasie założą tam konto.

PÓŁFINAŁOWY DESZCZ FREEBETÓW

Jako pierwsi o miejsce w finale powalczą Włosi z Hiszpanami. Już jutro o godzinie 21:00 na stadionie Wembley w Londynie rozpocznie się pierwsze spotkanie półfinałowe, właśnie pomiędzy tymi drużynami. Obie reprezentacje stoją na bardzo wysokim piłkarskim poziomie, co jak zwykle przekłada się na bardzo wysokie kursy na zwycięstwo którejś z drużyn. Bukmacherzy na zwycięstwo Włoch wystawili kurs w okolicach 2.45, na remis 3.20, natomiast na Hiszpanię ok. 3.15. Pokazuje to jedynie, że delikatnym faworytem tego spotkania mimo wszystko są podopieczni Manciniego. Nic dziwnego, zwłaszcza że jest to drużyna, która gra na tym turnieju naprawdę dobrą piłkę. Świadczy o tym między innymi gładkie przejście przez fazę grupową, a także wyeliminowanie w ćwierćfinale reprezentacji Belgii. Tego samego nie można powiedzieć o Hiszpanach, ponieważ w regulaminowym czasie gry wygrali oni zaledwie jedno spotkanie – ze Słowacją. Faza pucharowa sprawiła, że musieli się nieco bardziej wysilić i w ten sposób najpierw po dogrywce pokonali Chorwację, a następnie w rzutach karnych wyeliminowali Szwajcarię.

Jeżeli chodzi o piłkarską środę, to z pewnością Typy Dnia skupią się wokół pojedynku Anglii z Danią. Jednoznacznym faworytem tego meczu są Anglicy, z uwagi na ich bardzo efektywną grę. Warto odnotować, że na ten moment nie stracili jeszcze w tym turnieju ani jednej bramki. W ćwierćfinale mierzyli się oni z Ukrainą, którą pewnie pokonali aż 4:0, a jeszcze wcześniej wyeliminowali reprezentację Niemiec wygrywając 2:0. Trzeba przyznać, że naprawdę jest to drużyna która imponuje formą podczas EURO 2020. Z kolei Duńczycy bardzo źle rozpoczęli turniej, ponieważ na sam początek przegrali dwa mecze. Mimo to udało im się wyjść z grupy, gdzie trafili na stosunkowo łatwą drabinkę. Najpierw zwyciężyli ze Szwecją, aby następnie wysłać do domu reprezentację Czech. Mimo wszystko, zapowiada nam się tutaj naprawdę ciekawe widowisko.

Skorzystanie z promocji wymaga od nas spełnienia kilku warunków, jednakże nie można ich uznać za wymagające. Konieczne jest postawienie kuponu z dowolnym zakładem na mecze półfinałowe EURO 2020 (SINGIEL lub AKO) z kursem minimalnym 3.0. Stawka musi wynieść dokładnie 89 zł. Niezależnie od wyniku naszego kuponu otrzymamy freebety obliczone według podanej według bukmachera rozpiski. Każdy z promocji może skorzystać tylko jeden raz. Pamiętajmy, że po zagraniu za otrzymany freebet nasza wygrana zostanie pomniejszona o jego wysokość.

Zarejestruj się z kodem TYPERVIP i odbierz bonusy na start!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP