Faza grupowa jeszcze się nie zakończyła, a półfinały, zdaje się, to nadal pieśń przyszłości. Jednak już po tych kilku meczach widzimy, które ekipy mają największe apetyty na tytuł Mistrza Europy. Niektórzy swoją grą nie pozwalają przejść koło nich obojętnie, w kontekście rozmowy o najwyższych laurach. Inni prezentują się solidnie, ale najwyraźniej ich najlepszy mecz jeszcze nie nadszedł. Które ekipy należy brać pod uwagę, gdy mówimy o półfinałach?

Półfinały Mecze na Euro

Półfinałowe dywagacje wręcz trzeba zacząć od ekipy Azzurri. Szybkość ataków Włochów przywodzić na myśl może ikoniczną już grę z kontry Realu Madryt ery Mourinho. Chłopakom Manciniego w dwóch pierwszych meczach Euro niejednokrotnie wystarczało kilka podań, aby błyskawicznie znaleźć się pod polem karnym rywali. Szczególnie widoczne było to w spotkaniu ze Szwajcarią. Podopieczni Petkovicia postanowili jednak zagrać odważniej niż Turcy. Niestety dla nich, także i takie podejście przeciwko Azzurri okazało się bezowocne.

Reprezentacja Anglii zdaje się w końcu mieć wszystko, aby osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej. Odpowiednio zbilansowana młodość z ogranym doświadczeniem. A do tego możliwie jedyny w tym momencie napastnik na świecie, który równać się może z Lewandowskim. Harry Kane, mający za sobą znakomity sezon i kolejny Złoty But Premier League, głodny jest sukcesu.

Dodatkowo, od lat nie mówiło się o tak dobrej atmosferze w reprezentacji, jak podczas tego turnieju. Gareth Southgate zapanował nad szatnią, wyselekcjonował odpowiednią ekipę i dziś nikt Lwów Albionu lekceważyć nie może. Szczególnie po spokojnym, niemal profesorskim pokonaniu wicemistrzów świata.

Czyżbyśmy mieli kolejną reprezentację, która po wygraniu Mundialu sięgnie po tytuł najlepszej ekipy Starego Kontynentu? Szanse na to mieć będą mieć Francuzi. Mimo dość skromnego wyniku, spotkanie z Niemcami, podopieczni Didier Deschampsa mieli w zupełności pod kontrolą. Trójkolorowi to najczęściej wskazywany kandydat do tytułu mistrza, nawet na długo przed Euro. Nie może więc dziwić wspomnienie o nich w przewidywaniach półfinalistów.

Stawkę Wielkiej Czwórki zamykają Czerwone Diabły. Jednak nie te z Manchesteru, a rodem z Belgii. Zdaje się, że pełnić oni mogą rolę Chorwacji z ostatniego Mundialu. Złota era reprezentacji Roberto Martineza, zdaniem wielu, przypada właśnie na te Mistrzostwa Europy. To w tym roku, wielu zawodników teoretycznie osiągać ma szczyt swoich możliwości. I jak na razie Belgowie to potwierdzają. Bezproblemowe uporanie się ze Sborną i pokonanie Duńczyków dało im szybki awans z grupy.

Półfinały Typy

Na półfinały kursy bukmacherskie są bardzo ciekawe. Największym faworytem według legalnych bukmacherów jest Francja, zatem kurs na ich obecność w 1/4 finałów wynosi 1.95. Zaraz za nimi plasowani są Belgowie. Ich dotarcie do półfinału zdaniem bukmacherów warte jest kursu w wysokości 2.20. Dwie kolejne ekipy oceniane są porównywalnie. Zwycięstwa w ćwierćfinałach zarówno Anglii, jak i Włoch to kursy osiągające wartość około 2.30.

Jak dotąd, z najlepszej strony zaprezentowała nam się ekipa Azzurri. Dwa wysokie zwycięstwa, bez straconej bramki pozwalają nam przypuszczać, że ta drużyna zajdzie daleko. Zatem na Półfinały typem wartym rozważenia, jest obecność Włochów w klasyfikacji końcowej na miejscach 1-4, z kursem 2.30. Na półfinały kurs bukmacherski takiej wielkości zdaje się być idealny pod kupon SOLO. A taki warto złożyć korzystając z bonusu powitalnego Fortuny.

Półfinały Euro transmisja – gdzie obejrzeć?

Półfinałowe mecze na Euro to coś, czego prawdziwy kibic piłki nie może pominąć. Dzięki Telewizji Polskiej wszyscy będziemy mogli śledzić zmagania czterech najlepszych ekip Starego Kontynentu. Spotkania obejrzymy zarówno na kanale TVP1 oraz TVP Sport. Możliwe to będzie również na stronie www.TVPSPORT.pl.

Zwiń
Gdzie znajdę inne typy na półfinały? Wiele ciekawych propozycji na spotkania półfinałowe znaleźć będzie można na stronie https://zawodtyper.pl/typy-dnia/ Kiedy odbędą się półfinały Euro? Na oba mecze tej fazy turnieju poczekać trzeba do lipca. Odbędą się one kolejno 6.07.2021 oraz 7.07.2021.
.